Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyabb, mély, tartós...

Komolyabb, mély, tartós barátságot van egyáltalán aki szeretne kialakítani?

Figyelt kérdés

Kissé különc srác vagyok, Debrecen közelében élek. Elég sok barátom van, viszont mélyen egyikkel sem találom a közös hangot. Akármennyire próbálok megnyílni, ők nem tudnak sok téren azonosulni velem.


Érzelmes vagyok és empatikus. Emellett van egy erős racionális oldalam is, de ez a kettő egymás mellett párhuzamosan fut.:) Érdekelnek a "az élet nagy kérdései" a dolgok és az emberek megismerése. Szeretem megélni a pillanatok szépségét. Vonz a természet, de a nyüzsgés is.


Kicsit talán furának hangzik ez az egész, de aki komolyabban gondolja annak nyilván lehetősége van jobban megismerni.


Fontos, hogy nem kapcsolatot keresek, csupán barátokat, nemtől függetlenül. Ami talán sokaknak nem lényegtelen, hogy meleg vagyok, az ebből fakadó mocskolódásokra pedig nem lennék kíváncsi. 16/F

Bocsi, a regényért. :)



2014. aug. 6. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen barátságra vágyom, de még nem jött a megfelelő ember, túl sok az érdekbarát.

Az a baj, hogy kissé messze lakunk egymástól, különben írnék:)

16/L

2014. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az "elegem van már" hangnem miatt bocsánat. A legtöbb ember annyira felszínes és tényleg annyira távol áll ez tőlem. A sok ítélkező ember, azok, kik folyton önző módon oda sem figyelnek a másikra. A rengeteg alkalmi kapcsolatról nem is beszélve.

Nincs velük bajom, az ő életük, csak rossz, hogy mindenhol szinte csak hasonlóak vannak.

Szerencsére engem szerető emberek vesznek körül, a gond csak az, hogy igazán önmagam kevés embernek adhatom, mindig csak én azonosulok velük. Persze mindenkinek szívesen segítek, jóleső érzés. Sokan fordulna hozzám minden gonddal. :D

2014. aug. 6. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Az baj ha messze lakunk egymástól? Jobb ha az ember rendszeresen találkozik a barátaival,de ha nagy a távolság...szóval ha nem gond,írhatnál:)

18/l

2014. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Írj üzit!! :) 17/f
2014. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz! :) 18/F
2014. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ismerlek téged. :P
2014. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet keresek, csak lánnyal

19/L

2014. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagyon vannak barátaim, pont az ilyen felszínesség miatt. Ha gondolod, írhatsz, aztán kiderül, mi lesz.

21/l

2015. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem irhatsz, semmi bajom a melegekkel  13\L
2015. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Tetszik a kérdésben megfogalmazott szándék, még akkor is, ha Te ellenpéldaként megválaszolod azt, ezzel mintegy értelmetlenné téve magát a kérdést. Ennyit a racionális oldaladról. :P

Én Hajdúböszörményben vagyok óvodapedagógus hallgató, Debrecenben pedig kollégista. 21 éves vagyok, (életkor alapján) felnőtt, de nem aggódom, ha Te nem vagy még felnőtt, hiszen az a dolgom, hogy értsek a gyermekek nyelvén. :D

Ismerkedhetnénk. Voltaképpen én is érzelmes embernek tartom magam, s a Te társaságodban engem is jobban vonzana a természet.... Egyébként nincs gondom a melegségeddel, sőt, jó beszédtémának gondolom.

21/L

2015. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!