Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez így velem?

Miért van ez így velem?

Figyelt kérdés

Egyetemen jól teljesítek. Gazdasági szakon 5-ösre fogok diplomázni. Szinte minden energiám az egyetembe fektettem és rengeteg munkám volt abban,hogy ezt az eredményt elérjem.

Emellett diákmunkát is vállalok. Ahol alapvetően egyszerű a feladat. Értem is mit kell csinálnom. De időközben mindig bizonytalan vagyok a munkavégzésemben, és sokszor nem tudok 100 százalékosan odakoncentrálni és utólag jut eszembe a nagy sietésben,hogy basszus ezt nem is így kellett volna csinálnom. És egyfolytában attól tartok, hogy ki ne rúgjanak.

Csak is nem vagyok IQ light-os pedig ha egyetemet végigcsináltam csúszás nélkül.



2023. jún. 22. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl sokat vállalsz és az egyetem elveszi a figyelmed
2023. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalmad, elég tapasztalatod. Majd megtanulod hogy mennyien csak kamu képet mutatnak magukról, közben fogalmuk sincs mit csinálnak. Vagy olyan szr módon, hogy hiába van meg ami kell, közel értékelhetetlen.


Mindenki hibázik, csinál hülyeségeket, el kell fogadni hogy nem vagy tökéletes. Más magolni anyagot és más a való életben egyből reagálni a problémákra, amikkel valószínűleg nem találkoztál előtte soha. Ezért kell az idő, és majd jobb lesz.

2023. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen maximalista, tokeletesre torekvo szemely vagy?
2023. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2023. jún. 22. 09:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Hiába csináltam meg előtte 50 dolgot mondjuk jól, ha jön egy ahol hibázok akkor borul az önbizalmam.
2023. jún. 22. 09:29
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Gondolj arra, kérdező, hogy a siker nem jó tanítómester. Tanulni csak a kudarcaiból, a hibáiból tud az ember.
2023. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A történet ismétli magát... Csak most nem az Egri várat döntik meg hanem a csajt
2023. jún. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!