Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt van az,hogy ha felteszek...

Mièrt van az,hogy ha felteszek itt egy kèrdèst a nőkről akkor mindig azok a nők vàlaszolnak akikre a kèrdès nem igaz?

Figyelt kérdés
Akire meg vonatkozik a kèrdès az meg ignoràlja.

2023. máj. 5. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Például?
2023. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a tipikus általánosító kérdésekre gondolsz (miért ilyenek/olyanok "a nők"), akkor nyilván sokan felháborodnak a kérdésbe burkolt állítástól.
2023. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Mármint, hogy hogy érzik magukat a csúnya nők ha egyik alfának sem kellenek? Vagy alfa/bétás szavazást inditó kérdések? Mert sértő a kijelentés de lehet csak én vagyok a hlye...
2023. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Amiért a férfiak a "miért catcallingolnak a férfiak?" cikkek/posztok alá bekommentelik, hogy "nem minden férfi, ÉN például még sosem tettem ilyet, ÉN tisztelem a nőket!" Mindig lesznek olyanok akik nem tudják alkalmazni az akinek nem inge ne vegye magára gondolkodásmódot és azon is felháborodnak ami egyértelműen nem rájuk vonatkozik.
2023. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A sértő meg az igaz még nem zárja ki egymást.


Nyílván mikor a kérdés tartalmaz valami negatív észrevételt a nőkről.


Pl Miért pénzéhesek a nők?


Na erre a kérdésre ugrik 30 nő aki váltig állítja, hogy a nők nem ilyenek mert ő nem ilyen és a barátnői sem ilyenek..


Még is mikor ismerkedik az ember ebbe fut bele mindenhol.


De itt azok a nők akik ilyenek nem is reagálnak, de az összes nő aki reagál az persze nem ilyen és fel van háborodva.


Ez engem arra emlékeztet mikor a ci..nyok tagadják, hogy márpedig ők nem csalnak, nem lopnak és nem hazudnak.


Meg a nem mindenki ilyen, de attól még a többség ilyen



Ugyan így a nőknél is legalább a fele ilyen, de jön a tagadás és még csak a távoli ismerősök között sem ismernek az itteni nők olyat aki pénzéhes lenne.


És akkor jön a ne általánosítsál tipikus hárítás.



Ha 50 nőből 40- nél ezt tapasztalod akkor mire számítanak a nők? Hogy azt mondjuk nem a nők többsége nem ilyen. Ez persze nem lenne általánosítás..



Tükörbe kéne nézni..

2023. máj. 5. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
A felhozott példád például egy elég túlzó és ostoba általánosítás. Szóval teljesen érthető, miért olyan válaszokat kapsz, amilyeneket.
2023. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Be tudod ezt bizonyítani utolsó?


Vagy csak kapásból tagadsz vagy csak általánosítasz, hogy nem a nők nem ilyenek.


Ez nem általánosítás?


Minden nőt ismersz? Nem!


Ismerkedtél az összessel? Nem!


Bírom mikor egy nő mondja , hogy nem az én barátnőim nem ilyenek.. erre azt tudom mondani, hogy teljesen más mikor nő a nővel beszélget meg mikor a férfi a nővel.


Sok nő saját magának sem vallja be, hogy az mert a tagadás bele van kódolva.

2023. máj. 5. 14:24
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Pont férfi vagyok, rengeteg nőt ismerek/ismertem már életem során, ezek közül úgy 5%-ról volt elmondható hogy a pénzre hajtott volna.

Na most az én mintavételem aligha reprezentatív a teljes női nemre vonatkozóan, de az azért igencsak valószínűsíthető ez alapján, hogy a te "több, mint a felük" állításod csak az önérzetes, sértett személyed kitalációjából fakadó túlzó ostobaság.

2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Èrtem


Nem màs tapasztalataim voltak.


Sajnos azok a nők is kapàsbòl tagadjàk akikre abszolùt igaz. Van pàr fèrfi aki meg attòl fèl, ha ezt ki mondja akkor nem fog többet puncit kapni ..

2023. máj. 9. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, pont ezt hívják általánosításnak. És pont ennek a gondolkodásmódnak nincs semmi értelme.
2023. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!