Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent a messengeren...

Mit jelent a messengeren amikor napokig “sent” az uzenetem, de latom, hogy az illeto azota mar csomoszor belepett?

Figyelt kérdés
Egyszeruen csak nem nyitja meg? Vagy restricted-re tett? Elobb-utobb mindig valaszol de 100 ev mulva es szeretnek rajonni, hogy ez ilyenkor micsoda.

2023. jún. 23. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
nem érdekled
2023. jún. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

En is erre gondoltam, de ez nem pasi vagy csaj ügy, hanem baratsag es felnottek vagyunk.

Nektek szokott ilyen lenni a barataitokkal?

2023. jún. 23. 01:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kéretlenben vagy nála.
2023. jún. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy őt nem érdekli, és igazándiból neked sem fo.tos annyira az ügy, hogy felhívd, és válaszra kényszerítsd.
2023. jún. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasrol tesz rad.
2023. jún. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet, hogy amikor megkapja az üzenetet, akkor felugrik neki egy buborék vagy mi, és ott elolvassa, de mivel utána nem nyitja meg magát az üzenetet (nem megy bele), hanem félresöpri, akkor azt te úgy látod, mintha el se olvasta volna.

Én akkor szoktam ezt direkt csinálni, ha nem akarok/tudok azonnal válaszolni, de ha később felnyitom a Messenger-t, akkor ott még olvasatlanként jelenik meg, így nem fogok róla megfeledkezni.

2023. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de írnál magyarul, ha már egy magyar oldalon vagy?
2023. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csinálunk ilyet felnőttként is, de szerintem többet is jelenthet. Az alábbiakban elsősorban magamból indulok ki:


- nem érdekled, azt akarja, hogy süllyedj szépen le a messengeren és felejtsétek el egymást

- nincs most ideje válaszolni, foglalkozni és sejti mivel keresed

- védi magát: tudja, hogy az emberek többsége csak egy kis apróságot kér, de már profi szinten védi az idejét, önbizalmát

- nem akarja felkavarni az érzelmeit most az üzenettel, aminek sejthető, hogy mi a tartalma

- tudja, miért keresed, de még nem tudott dönteni, vagy még nem is akar el akarja húzni és nem akarja, hogy lásd, hogy olvasta, így azt kelljen éreznie, hogy már illene válaszolnia

2023. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat! (kiveve a frusztralt 7.)
2023. jún. 23. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akar, vagy nem tud mit válaszolni az üzenetre, így inkább nem nyitja meg.
2023. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!