Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan elképzelhetetlen,...

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy vékony, szépnek tartott nőnek ducibb párja legyen?

Figyelt kérdés
Kérdésben egyszerűen fogalmaztam, de itt kifejtem. Fordítva is igaz természetesen, pl. egy izmos, sármos férfinek egy testesebb, esetleg a közizlésnek nem megfelelő párja legyen. Mennyire felszínes világban élünk már? Saját példa. Többször megkaptam már, hogy nem értik a döntésem, ezt pedig én nem értem és bánt, mert az én szememben ő nagyon is vonzó és egyébként is, szubjektív, kinek mi jön be, hosszútávon pedig nem ezek a dolgok szamítanak.
2023. jún. 23. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem olyan elképzelhetetlen.


Bocs, most valahogy nem vagyok olyan hangulatban, hogy beleálljak ebbe, és elkezdjem az embereket szídni. Lehet, hogy szerinted felszínes a világ, de igazából ez az ítélkezés is eléggé felszínes...

2023. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Azért a hasonló a hasonlóhoz vonzódik legtöbb esetben. Én most viszont azt nem értem, hogy fullos lányok mit esznek az ilyen birkafar sérójú, pálcikagyerekeken...
2023. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem elképzelhetetlen, csak azok számára, akik annyira felületesek, hogy nekik a kinézet a minden, illetve meg akarják magyarázni, ök miért nem kellenek senkinek.

Emellett mindenkinek magánügye, neki mi tetszik, az ízlések nem egyformák. Attól hogy egy ember vékoyn, izomos, stb, még egyáltalán nem biztos, hogy a párjának is ugyanilyet szeretne.

2023. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem elképzelhetetlen, csak ritka, ezért tűnik fel sok mindenkinek.
2023. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olvastam régebben, hogy Katona Klári a nézőtéren nézte Babos Gyula koncertjét (volt férje). A mellette lévő nők elkezdték Babost ócsárolni, hogy néz ki és mit eszik rajta a felesége. Őt nem ismerték fel, de nagyon kiakadt és rosszul esett neki.
2023. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még ezzel a jelenséggel. Nekem mindig ducibb párom volt, én meg vékony vagyok, de soha senki nem mondott erre semmit. Még olyat sem hallottam vissza, hogy a hátam mögött beszélnének erről.
2023. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem is mindenkinek a magánügye, ezért nem értem egyáltalán ez miért téma, főleg barátok között.
2023. jún. 23. 11:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen, vannak ilyenek
2023. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem elképzelhetetlen. Fordítva is sok ilyen van. Tipikus konditermi srácoknak nem sportos vagy husis barátnőjük van.

Szerintem nem mindenki van ilyen módon rákattanva a külsőre. Nemcsak egy testalkat lehet szép. És persze nem is csak a külső számít.

2023. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Csak a felszínes, fröcsögő, gyűlölködő emberek gondolják azt, hogy elképzelhetetlen. De ők úgy néz ki még azt sem tudják elképzelni amit nap mint nap látnak. Nem túl kreatívak:D
2023. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!