Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a vihart?

Szeretitek a vihart?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Így bentről nézve igen, de amikor pl. pont előttem dőlt ki a járdára egy bazinagy fa, azt annyira nem szerettem.
2023. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
én félek tőle plusz utálom ha elmegy az áram és a net vagy elveri a jég a kocsit
2023. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 KmsRys ***** válasza:
100%

Amíg nem okoz kárt, addig tetszik maga a jelenség, szóval szeretem is, meg nem is.


Amúgy nálunk épp tombol a vihar, a kérdés alapján gondolom nálatok is.

2023. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
A heti időjárás után felüdülés, végre van levegő :)
2023. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de félő hogy kárt okoz, mert nagy a szél, meg ilyesmi. Bár talán elvonul, de például annak nem örülnék ha a szél lekapná a tetőt vagy ilyesmi.. Az áram egész kevésszer ment el, nem hiába vannak szünetmentes tápegységeim.
2023. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Biztos távolból csodálni a sötét felhőket, hallgatni a koppanásokat az ablakpárkányon, nézni, ahogy kis folyó alakul ki a járdaszegély mentén, élvezni a friss levegőt és az eső illatát; ezek igen klassz és élvezetes dolgok.

A buszmegállóban realizálni, hogy a felmentősereg esernyőt mégsem sikerült az indulás sietségében elrakni, majd egy cseppnyi pulóvert a fejem fölé tartva rohangálni a városban eresztől ereszig; na az már nem a legkellemesebb.

Bár még így is szívesebben kerületem a tócsákat, mint sétálok a párolgó és túlhevült aszfalton. Ősszel pedig a fílinghez tartoznak a bekuckózós-rétegezős-nyálkás napok.

2023. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert félek a villámlástól.
2023. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem. Félek a már ennyire erős széltől, meg félek a dörgéstől meg a villám csattanásaitól. De nagyon félek.
2023. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okoz nagy kárt, akkor igen. Enyhülést hoz. De az olyan vihart, ami 2020 augusztusában volt, és az egész Dunapartot letarolta, fákat csavart ki tövestől, hát azt nem szerettem.
2023. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Fákat dönt ki.

Áram elmegy. Stb..

2023. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!