Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg se nézte az üzenetet, mit...

Meg se nézte az üzenetet, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nemrég ráírtam egy ismerősömre, akivel elég rég beszéltünk. Megkérdeztem hogy van, mi újság vele. Vissza is írt, írt egy hosszab üzit, hogy ő hogy van, meg mit csinalt stb., megkérdezte hogy vagyok és mondta, hogy jövőheten meglátogat bennünket.

Én persze erre válaszoltam, hogy jól vagyok en is, meg minden, és nagyon várjuk is, de ezt már meg se nézte (kézbesítve lett csak).


Arra gondoltam, hogy talán ráírok még egyszer, hogy mikor tervez pontosan meglatogatni bennünket, de nem is tudom igazából...

Én F vagyok, ő pedig L ha ez számít


2023. jún. 24. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Ember, próbálj már meg legalább egy kis bolhapöcsnyi türelmet növeszteni magadnak. Majd meg fogja nézni, nyugodjál meg szépen, OK?
2023. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van türelmem, nem erről van szó mert már 2 napja hogy nem nézte meg
2023. jún. 24. 11:51
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Írj ki egy kérdést a gyakorira, mert ez tényleg egy megoldhatatlan probléma.
2023. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
majd válaszol, ha tud vagy akar. ne csinálj semmit. éld az életed.
2023. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#3 Nem arról van szó hogy megoldatlan problema, hanem hogy ráírjak egyszer még vagy ne

Egyébként meg kérdezni szabad, vagy nem?

2023. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as

De miért kell kötekedned? Ettől te boldogabb vagy?

2023. jún. 24. 12:09
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

#5 lol rossz account...


vajon mennyi kérdés ilyen troll kérdés a gykn?

2023. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
#7: Az összes.
2023. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Telefonszámat tudod? Ha mindegy, mikor jön, ne írj neki, ha fontos pontosítani, mert nem jó bármikor, akkor meg inkább csörgesd meg. Lehet, hogy ő is olyan, mint egy volt kolléganőm, aki szökőévente egyszer nézi meg a Facebookot. Engem meg Messengeren könnyebb elérni, mint telefonon. Nem egyformán kommunikálunk.
2023. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Latta, hogy jott toled uzenet, tud rola. Valamiert nincs kedve valaszolni. Ez ugyan furcsa azok utan, hogy magatol mondta, meglatogat. Biztos egyebkent, hogy o kezdemenyezte, vagy megkerdezted, eljonne-e, es erre mondott igent? Nagyon nem mindegy.

Semmikepp sem irnek. Mas, ha konkretumra nem ir, olyan ember, akivel tartottad a kapcsolatot.

Meg eppen elofordulhat, hogy olyan leszarom tipus, es egyszercsak ir, hogy ja, akkor jo. Vannak ilyen emberek amugy. De inkabb ugy tunik, nincs kedve, es lapit.

2023. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!