Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy régi ismerősöm,...

Van egy régi ismerősöm, jófej, intelligens, gyakran váltunk kedves üzeneteket, régen sokat beszélgettünk még mielőtt elköltözött volna az ország másik felébe. Kiderült róla valami és nem tudom mit csináljak? Hogyan viszonyuljak?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt kiderült róla hogy a szomszédunkban zajló eseményeket ő úgy tekinti hogy tiszta szívéből, őszintén és igen hevesen sajnálja az egész eseménysort előidéző urat, úgy tekint rá mint áldozatra.

Ezen én megdöbbentem, úgy érzem nagyon félreismertem, szívem szerint soha többé nem kommunikálnék vele.



2022. ápr. 30. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Agymosás áldozata lett az ismerősöd. Ha emiatt nem szimpatikus, ne beszélj vele.
2022. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked, akkor ezt zárd ki és ha felhozza, ignoráld.
2022. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!