Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy valakinek...

Hogy lehet az hogy valakinek semmi (de tényleg semmi) nem sikerül? Az ilyenből hogyan lehet előnyt kovácsolni?

Figyelt kérdés

Én jó ideje bármibe kezdek, semmi sem sikerül. Nem sajnáltatni akarom magam, ez egyszerűen tény.

Tavaly végre életemben először (akkor voltam 26 éves) lett volna esélyem barátnőre, persze hogy foglalt volt... Előtte meg bárhányszor próbáltam sosem sikerült.

Melót se találok, hiába vagyok már 27 éves. Csomó mindenhez értek, meg csomó mindent szeretek csinálni, de olyan nincs aminek lenne közös halmaza a fizetőképes melókkal, értsd magyarul: semmi olyat nem tudok ami fizet, és bármit tudok az semmi nem fizet, egy fillért se. Hiába szeretek fotózni, senkit se érdekel, hiába tudok neten bizonyos dolgokat pl. Wikipédia, az sem fizet egy fityinget se, hiába tudok jól angolul, nem alkalmaz senki fordítónak mert nem vagyok mérlegképes, hiába töltök fel videókat Youtube-ra, senki se nézi, vagy ha igen akkor pár héten belül kikapcsolják a bevételszerzést és így tovább... Fizikai munkát is simán megcsinálok (betonozás is volt többször is elmúlt hetekben) de az se fizet mert ugye családtól nem várható el hogy fizessenek hiszen velük élek... Egy fillért nem tudok keresni, pedig csomó mindenhez értek, csak pont olyan dolgokhoz amik semmire se jók. nagyon durva.

27 évesen jogsim sincs. Külföldön se jártam soha. Emberi kapcsolatom szinte nincs, mert senki se kíváncsi rám.

Ilyesmi hogy létezhet? Úgy értem hogy valakinek tényleg semmi, de semmi nem jön össze az életben? Mert hogy még valaki 1-2 dologban nem jó, vagy ez-az nem sikerül, az oké. De hogy semmi...

Ezt hogy lehetne az előnyömre fordítani?



2023. jún. 26. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Aki ilyen kérdést ír ki az már menthetetlen
2023. jún. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha gond neked, hogy nem jártál még külföldön, miért nem ülsz fel vonatra és mész?... Egyedül sem fura...


Barátok, barátnő, munka úgy tud lenni, ha teszel érte. Pl. ma mit fogsz tenni? Van valami hobbid, amin keresztül új embereket ismerhetsz meg? Van ötleted arra, hogy milyen társaságba tudnál menni? Minden nap tenni kell valamit, ami közelebb visz ahhoz, amire vágysz, és ha nem küldted el az önéletrajzod 3-4 helyre, nem jelentkeztél interview-ra, nem találtál valami ismerkedős programot hétvégére, akkor gyakorlatilag a mai napodat is elbaxtad önsajnáltatással. Ennyi erővel a megoldáson is gondolkozhatnál a siránkozás helyett.

2023. jún. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: pályaválasztási tanácsadó, vagy hasonló is segíthet megtalálni: mi az amit igazán szeretnél.

Sokminden sikerült a múltban is, a kétségbeesés mondatja csak azt veled: "neked semmi soha nem sikerült".

2023. jún. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy elvégezz egy olyan képzést, ami jól fizet, de annyira nem szereted és amiket szeretsz azok megmaradnak hobbiként?Itt el kellene döntened, hogy a fizetés vagy az a fontos, hogy szeresd, amit csinálsz.
2023. jún. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ìgy tovább ! Ne add fel ! Komolyan.
2023. jún. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem erről az a nagyon bölcs mondás jutott eszembe, hogy minél többet tanulsz, annál inkább rájössz, hogy milyen keveset tudsz. Az a kijelentésed, hogy egy csomó mindenhez értesz, arra enged következtetni, hogy nagyon keveset tudsz. És valóban, amiket felsoroltál, azokhoz egyáltalán nem kell tudás.


Szóval az én javaslatom a tanulás lenne. Iratkozz be suliba, szerezz egy szakmát, végezz el egy 2-3 éves képzést.

2023. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Úgy lehet, hogy az illető figyelmetlen, felületes, nem kellően alapos, nem elemzi saját viselkedését stb.
2023. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Kerdezo az epitoiparban nagy lehetosrgek vannak. Menj el segedmunkasnak. 30 000 huf tisztan a napiber Budapesten.


Reggel 6-8 ig kiallsz munkasruhaban a nyugati aluljaroban meg a moszkvaterre es az epitesi vallalkozok begyujtenek munkara! Ezt epitoipari munkastol hallottam!!!

2023. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Fontos,h kantaros zsebes tipikus munkasruha legyen belul polo,mert mackonadragbol nem talalja ki,h epitoipari munkas vagy!


Ne feher legxen,mert az festo. A burkolasban nagyobb lehetosegek vannak.

2023. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindig azt kell csinalni amit szeretsz es amibol megvtudaz elni
2023. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!