Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha adtok borravalót Wolton,...

Ha adtok borravalót Wolton, azt inkább készpénzben teszitek, vagy applikációban?

Figyelt kérdés
Én mindig készpénzben adok, de félek, hogy így azt hiszik, nem kapnak, és beleköpnek. Vagy rosszabb.

2023. jún. 26. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor adtam, akkor az applikációban adtam.

De már teljesen leszoktam róla, nem adok. Fizetem a szállítási díjat meg a szolgáltatási díjat és kész. ( étteremben meg természetesen adok borravalót, de az más)

2023. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az éttermek lezárt csomagolásban adják át a rendelést, rá tudsz nézni hogy sérült-e, és akkor nem veszed át. (De ha a mekiben éjszaka már a konyhán megforgatják a járólapon a hambit még az előkészítésnél, akkor gyárilag lesz vicces, az ellen úgysem véd.)


Az nem úgy van, hogy külön felhívják a figyelmet, hogy az appban jattolj és ne személyesen? Vagy az csak valami trükközés a jutalékokkal? Mindig ott adom, és senki nem tartotta még a markát.

2023. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én készpénzben szoktam adni a borravalót, mert nem derült még ki számomra hogy ha a Wolt-on adom, akkor abból mennyi jut el a futárhoz (kétlem, hogy az egész).
2023. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég KP nálad, akkor úgy a tuti. Az on-line borravaló futár oldalról nyomonkövethetetlen.
2023. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta ennyire drága a kiszállítás nem adok.
2023. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"de félek, hogy így azt hiszik, nem kapnak, és beleköpnek."


Talán le kéne jönnöd erről a hülyék által terjesztett baromságról.

2023. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szoktam adni, drágult a szolgáltatás is, 10 perc futárkodásért minek adjak borvalót?

Ha valaki ezen kiakad, akkor minek válllalt azt a munkát?

2023. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!