Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha előkerül ez a téma mit...

Ha előkerül ez a téma mit mondjak hogy ne ássam el magam?

Figyelt kérdés

Találjak ki kamu mesét? 27 vagy még szűz. Ha megismerek valakit és előkerülnek a kapcsolatok én pedig mondom hogy még nem volt kapcsolatom, összenéznek és elnevetik magukat, hogy csak szexelgetek hát az se rossz bla bla...

Hogy jöhetek ki a legjobban ebből?


2023. jún. 30. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó? Végül is nem pörögnek rá, nem kérdezgetnek.

És az igazat mondtad, nem volt még kapcsolatod.

2023. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Csak nekem van olyan környezetem, hol nem szegezik ezt a kérdést senkinel oda? Mert ugye nincs közük hozzá, és semmilyen hatással nincs az életüktr, ha tudják a választ.

Neked pedig nem kötelességed bulvársztorikkal ellátni az állítólagos haverjaidat.

Nyugodtan vissza lehet kérdezni, hogy miért kérdezi. Ha nem tud rá normális érvet, akkor nem is érdekli, csak pletykaforrást szeretne.

Ugye a legtöbbször az a válasz, hogy jaj, "csak kíváncsi vagyok".

Ez pedig nem érv, mert senki kíváncsiságát nem feladatod kielégíteni. Ha megsértődik, azzal neki van dolga, hogy miért.

Ez a "szűz vagy?" egy borzasztó határsértő kérdés.

2023. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!


Miért ásnád el magad ?!


Én ezt nem értem!


Ha normális emberrel van dolgod, akkor ő nem fog ezen fennakadni, hanem még örülni is fog annak, hogy te nem adtad oda magad minden jöttmentnek!


Intelligens ember nem fog ezért se kiröhögni, se megvetni, se lenézni téged, hanem éppen ellenkezőleg: nőni fogsz a szemében.


Ritkaság az ilyen, becsüld meg magad és azt, hogy nem feküdtél össze fűvel-fával.


Az idiótákkal meg ne törődj!


Az igazi értékelni fog téged és majd együtt felfedezitek egymást meg kitapasztaljátok, hogy hogy jó s mint kell a dolgokat csinálni!


Minden ember más és más-


Tök mind1, hogy kivel jössz össze, újra rá kell hangolódni, megismerni, kitapasztalni a testét-lelkét, működését stb.


Tehát mit mondjál?


CSAKIS AZ IGAZAT!!


Ez egy jó próba lesz annak, hogy csak az maradjon veled, aki megérdemel.


Lehet, hogy kellemetlennek érzed az őszinteséget, de hidd el, hogy hosszabb távon mindenképpen ezzel jársz jobban!!

2023. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mond ezt:

igen, szűz vagyok, mert még nem találtam meg azt, akivel érdemes lett volna lefeküdnöm.

2023. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+d
2023. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eleve azt nem értem, hogy minek jársz olyan társaságba, ahol ennyire alacsonyan van a színvonal?!
2023. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Semmikepp ne mondd el,h szuz vagy. Gondolom fennakadsz gorcsosen mindenk kis aprosagon,turelmetlen vagy es hamar ideges leszel emberek kozt. Ezt egy no se szereti. Ezeken valtoztass inkabb surgosen.
2023. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha hazudsz és kiderül, az még cikibb lesz!
2023. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jókat írtok. Sajnos mást tapasztaltam. Röhögnek összenéznek. De igazatok van. Ezek kukába valók!
2023. jún. 30. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!