Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Stresszes az életed?

Stresszes az életed?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miértnem?
2023. jún. 30. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pont attol erzek stresszt a testemben, mert annyira nyugodt, hogy egyszeruen nincsenek lekotve a tulelesi energiaim.
2023. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondhatni. 2 naponta 40-50 emberrel kell beszélnem, akik van, hogy nálunk vezetik le a feszkóikat.
2023. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy autista kisfiam, aki csak fél napot lehet az ovodában.

Nekem van állásom ugyan, de úgy érzem a főnököm ki akar készíteni, de amúgy is utálom a munkám.

Viszont amit imádnák csinálni, oda nem tudok elmenni dolgozni, mert a gyermekem miatt nem lehet.

Emiatt folyamatos a feszültség a férjemmel, kezd a kapcsolatunk is tönkre mennni.

2023. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem.
2023. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben határozottan az volt; határidőhalmok, beadandó és prezentáció-előadás hegyek, mellette munka, bejárás, magántanár. Az elmúlt pár hónapban végül már az is egyre gyakoribb volt, hogy egyszerre 2-3 helyen kellett volna lennem.

Ezzel szemben, az elmúlt ~2 hetem még egész nyugis volt, de pár hét szusszanás után újra felgyorsulnak a dolgok és ezzel karöltve megjelenik a stressz is.

2023. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!