Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretsz Magyarországon...

Miért szeretsz Magyarországon élni? Mi tart itt, ami miatt nem külföldön élsz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A korom.
2023. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert szeretem az életem, a nyelvet, az engem körülvevő embereket.
2023. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
A családom, a barátaim, a munkám. Az utóbbi, dacára hogy külföldön jól eladható, szükséges itthon is, és úgy vélem, ha jól csinálom, akkor attól az itthon is egy icipicivel jobb hellyé lesz.
2023. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem mehet el innen mindenki.
2023. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert kint ha bajba kerülnék nem lenne kihez szaladnom. Es nem akarok pályaudvaron aludni ha baj van.


Volt már olyan hogy kimentem átvertek a meloval kereshettem masikat addig megismerkedtem kinti magyarokkal akik adtak szállást aztán ki akartak velem kezdeni, aztán terrorizáltak sokat sirtam aztán vegre(pár nap)találtam egy másik melot szállással ott meg visszatartották a fizetést hó végén nehogy lelépjünk 1 honap mulva es az utleveleket is elvették mert nem tetszett vmi a főnöknek, aztan talalkoztam egy sráccal de eltevedtem és nem találtam vissza csak nagynehezen, na ezek ugy már nekem nem kellenek hogy én mégegyszer egyedul legyek kint. Es hiaba keresek nem találok olyat akivel kimehetnék

2023. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
*állandoan azert ismerkedtem kint hogy legyenek barátok akiket veszesetén fel tudnék hívni, folyamat egy áldozatszerepben voltam. Ebből lett elegem. Itthon meg nincs ilyen alárendelt szerepem mint valami árva kölöknek veszélyeknek kitéve. Voltam olyan helyzetekben is hogy vadidegenek is simán elrabolhattak volna
2023. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

*jav

Vészesetben legyen kit hívni

*Itthon nem vagyok vmi áldozati szerepben mint vmi árvakölyök akinek senkije semmije nincs

2023. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Potyondi Gergely ***** válasza:
94%
Az egyik okom hogy szeretem Budapestet.
2023. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
nem szeretek, hanem itt élek. Külföldön se lenne jobb.
2023. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

USA-ban elek. Azt szeretem hogy itt jobb a fizetes, minden hazban van klima, a boltban nem kell a szatyorert fizetni, mindenhol van wc es ingyenes.

Nagyon sok minden van viszont amit nem szeretek de most nem ez volt a kerdes :D

2023. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!