Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bántásból Vs Nem senki...

Nem bántásból Vs Nem senki nem rakta alám egy kaptafa?

Figyelt kérdés

Ez a két szöveg ami gyakran megjelenik és mindkettő kamu!


Aki úgy kezdi a szöveget hogy nem bántásból mond valamit = de az pont hogy meg akar sérteni


Aki (főleg nőként de mindegy) azzal jön hogy a lakását , autóját akármilyét “senki nem rakta alá” = az pont az a típus akinek a szülei vagy egy korábbi gazdagabb kapcsolatában a férfi valahogy hozzá segítette ezekhez a elért “eredményeihez”.


2023. júl. 1. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2023. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem igen.

Anyám is azzal jön hogy egyedul nevelt fel minket apa semmit nem segitett egyedul vett házat mellettünk.


A valoság meg hogy apa tartotta el az egesz családot amig anyám dugiban gyűjtött magának házra meg lehuzta apát, és 2 gyerekkel meg is bolondult volna ha aoa nem vette volna ki a részét a felugyeletbol nevelésbol egy azt is letagadja hogy mamákhoz leoasszoltak minket nyaranta hónapokra is.


Es most meg felnove azt játsza nekem hogy apám nem segitett semmit meg mindent ő intezett egyedul. Megérdemelne egy büdös nagy pofont az ilyen.

2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
*ha apa nem vette volna ki a részét
2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudott volna dugiban gyujteni sem meg házt venni amiből apát kizárta, (amugy apa anyósánál éltek mikor szulettunk tehát abban is apa segitette hogy elinduljanak)ha ő fizette volna a rezsit kajat meg mindent nem lenne ma se háza.

Meg állandoan le is passzolt nyaranta is. Kulonben dolgozni se tudott volna. De előadja nekem(a gyerekének aki ebben élt és mindent tud és látott is)hogy ő egyedul vergodte fel magát 2 gyerekkel.

Ugy utálom mint a sz.rt.

2023. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

*apa szüleinél kezdték az életet


Bocsi a sok elirás miatt:(

2023. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Aha, szóval ha egy nőnek van autója/lakása/stabil anyagi helyzete, azt vagy alárakták, vagy pedig alárakták, szóval vagy ezt mondja, vagy az ellentétét, ami csak kamu lehet.
2023. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%

Az vagy ugy vanhogy addig mamahotelben él vagy a párjával.

De nem épp egyedul a nulláról lesz kocsija lakása.

Az ilyenek valahogy elfelejtik kik miatt tudnak felkaoaszkodni.

2023. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Én sokszor írom, hogy nem bántásból, és szerintem érti is a többség, hogy ez azt jelenti, hogy semleges hangsúllyal olvasandó, amit írok. És szerintem értik, mert majdnem max. pontosak azok a válaszaim.


Ha sértegetek, nem teszem ezt elé, akkor képzelje oda mindenki a sértő hangsúlyt.


Az "alárakta" pedig magában csúnya. Meg a gondolat, ami mögötte van. Keserűséget, irigységet lehet kiérezni abból, "engem miért nem szerettek a szüleim annyira, hogy így is gondoskodjanak rólam" érzés. És igaz. Csak ezt rajtuk kéne "leverni", nem másokon.

2023. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!