Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én érzem, hogy a mai...

Csak én érzem, hogy a mai autókban semmi egyediség, egy kaptafa a legtöbb?

Figyelt kérdés
Egy újabb kocsit vettem volna, a keret az autóra 7 millió. Mazda 6, Avensis, Mitsu Asx amiket nézegettem. Hát, egyiktől se estem hanyatt, semmi vezetési élmény, steril, komor belső, mint a barlang, s ráadásul semmi egyediség, az ülésekről nem is beszélek. Én nem tudom, de egyre inkább úgy érzem, hogy inkább vennék egy W124-es Mercit, vagy egy C4 A6-ot a jó öreg 5 hengeres tdi-vel 2 millióért mondjuk, a maradék 5 millió meg menne másra, vagy a szervizre. Szerintetek?
2022. jún. 1. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk a Mazda 6 szerintem pont az egyik olyan autó manapság, amibe értelmes motorokat raknak, és jó vezetni is őket.

Egyébként nem általánosítanék, ma is vannak nagyon izgalmas, és egyedi autók, csak azokat nem 7 millióért adják.

Régen is ez volt, az alacsonyabb kategóriájú autók nem adtak semmi izgalmat, semmi vezetési élményt. Manapság meg már a régebbi, de akkoriban magasabb kategóriájú autókat meg lehet venni olcsóbban, és ebből egyből arra következtetnek, hogy régen minden jobb vót.

2022. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is egy kaptafa. Régen azért a legtöbb márkának volt valami egyedisége, vagy legalább néhány típusának. Messziről meg lehetett mondani, hogy milyen autó jön, manapság viszont sokszor csak a márkajelzés alapján lehet eldönteni.
2022. jún. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
#2 Azért ha jön egy autó és nem tudod eldönteni hogy Mercedes, BMW, vagy Audi, ott inkább veled lesz a baj.
2022. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én abban látom az egy kaptafát főleg, hogy manapság minden autó alá bazi nagy ballonos kerekeket akarnak betuszkolni, mellé terveznek egy hó nagy orrot, jó nagy homokfelülettel. Valamiért ezt a nagy boboz-batár formát akarja szinte minden gyártó az emberekre erőltetni.

A beltérben meg szinte kötelező a műszerfal közepére egy kiemelkedő tabletet rakni. Mi a tökömnek?! Félreértés ne essék, nem a kijelzők és a digitális funkciók ellen vagyok. De miért nem lehet azt szépen ízlésesen beleintegrálni a műszerfalba? Ehelyett egy bumszli szögletes tablet van odahányva a középkonzol tetejére a legtöbb mostani autóban.

2022. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk lehet nem az alsó kategóriától kellene az egyediséget várni, hiszen ezek az autók pont ezért tudnak olcsók lenni.
2022. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
A kérdező szeretne venni egy kommersz tömegautót és kiakad azon, hogy úgy néz ki mint egy kommersz tömegautó.
2022. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ha nem lenne odaírva, akkor egy nem merci vagy bmw rajongó nem tudná megmondani, hogy milyen autókról van szó...

2022. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Úgyhogy ennyit az egyediségről. Ja és kb. bármilyen SUV-ot alájuk lehetne rakni.
2022. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne lehetne megmondani édes istenem.
2022. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Igen... ezelőtt 20-30 évvel kb 500m-ről megmondtad milyen autó jön mert mindegyiknek megvolt a maga "egyénisége"...

Persze nem modellre mondtad meg hanem márkára de simán láttad, hogy na most az egy Opel vagy egy Mercedes vagy egy BMW.


Manapság meg mi van... látsz egy autót 500m-ről és nem tudod eldönteni, hogy ez most mi a fene :D

2022. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!