Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkában első nap megfenyegete...

Munkában első nap megfenyegetett egy férfi mert nem akarok vele ismerkedni. Szóljak a főnökének vagy felesleges? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Eloszor semmi rosszra nem gondoltam, hozzam szolt, beszeltem vele par mondatot. Szerintem o a beszelgetest ismerkedesnek gondolta, pedig csaladja van es en nem ismerkedesi szandekkal valaszoltam neki. Aztan eszrevettem hogy nagyon veszelyes ember es ez igy nem lesz jo. Szunetben megvar engem, kovet, nem hagy beken. Aztan megmondtam neki, hogy nem akarok vele ismerkedni, nem akarok beszelgetni vele es azt mondta megtudja ki a csaladom es egy telefonba kerul es elintez engem.

Nem tudom szoljak e a fonokenek, vagy felesleges de en nagyon felek.

Nem akarom, hogy azt gondoljak a fonokok hogy velem csak a baj van.

Nagyon rosszul erzem magam. Rettegek


2023. júl. 2. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Szóljak a főnökének
Ne csináljak semmit
18 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hallották mások is a fenyegetést mert ott álltak mellettem de semmit nem mondtak nekem rá..
2023. júl. 2. 17:00
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne veled baj? Ha ez igaz, akkor is áldozat vagy és nem a bajkeverő.

(Te vagy az Kalipszo?)

2023. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zermészetesen azonnal jelezd a felettesének. Ha ő nem intézkedik, menj az ő feletteséhez.
2023. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
állj ki magadért
2023. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Aztan megmondtam neki, hogy nem akarok vele ismerkedni, nem akarok beszelgetni vele es azt mondta megtudja ki a csaladom es egy telefonba kerul es elintez engem."


Természetesen, ha ez valós akkor szólni kell a főnöknek és innentől kezdve én vennék egy diktafont, hogyha újra megfenyeget akkor legyen bizonyítékom amivel fel tudom jelenteni.

2023. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 diktafon :DDD

Már nem őskorban vagyunk, minden telon van hangrögzítő, kamera

2023. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4. Ez az elso olyan munkahelyem ahol vadallatok vannak, nem volt még ilyen dolgokban reszem es ez elso nap tortent. Nem vagyok ezekhez szokva. Akarhogy nezem, meglettem fenyegetve
2023. júl. 2. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

#6


Miért vicces?


A diktafon hatékonyabb és könnyebb fele felvenni, mert bekapcsolod és megy és órák alatt sem merül le. Előre pedig nem tudhatod, hogy éppen ma délben lesz egy olyan amikor kettesben vagytok és újra meg fog fenyegetni, illetve kicsit sem lesz gyanús a telefonoddal babrálni.. Szóval szerintem igenis, jó módszer a diktafon. De én úgy csinálnám, hogy reggel bekapcsolnám, szólnék a felettesnek (valószínűleg vissza fog jutni az illetőhöz) és utána valószínűleg újra fenyegetni fog, ami így már felvételre kerülne. Ez nem őskor, csak próbáltam gondolkozni.

2023. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
először győzödjön meg munkahelyi szabályzatról, h egyáltalán lehet-e hang, ill. Képi felvételeket csinálni a munkahely területén
2023. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet készíteni (nyilván nem) ilyen felvételt, akkor sem teheti azt meg a felvételen szereplő engedélye nélkül. Feleslegesek ezek a körök, ha volt több szem/fültanú.
2023. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!