Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyitottabb...

Hogyan tudnék nyitottabb lenni rögtön az első nap?

Figyelt kérdés

Ha új helyre megyek dolgozni, kell egy kis idő, hogy összeszedjem magamat, de mire eljutok idáig, a régi kollégák a többi kolléganőmmel beszélgetnek úgy, mintha ezer éves cimborák lennének. Egy példa: voltam hostess munkán (ma megyek harmadik nap, már beletanultam, jól megy), ahol az első nap voltunk ketten és a biztonsági őr, aki ott volt, rám mosolygott, megpróbált beszélgetni velem, én válaszoltam, de érezhetően zavarban voltam. Aztán odament a másik kolléganőmhöz - aki szőke hajú volt - és este mondta nekem, hogy mielőtt megyünk, odamegy elköszönni az őrhöz, mert egész jól összespannoltak.

20l


2014. okt. 5. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a személyiségeden múlik,elég nehéz változni,de próbálj meg,kérdezz vissza Te is,érdeklödjél,vagy csak hétköznapi dolgokról beszélj,érdekességekről,hirekről,elöző munkahely,stb... Ezer dologról lehet,légy nyitottab kicsit! Első nap mindenki meg van szeppenve,az a legrosszab,én is ilyen voltam,de meg kell tanulni kezelni a helyzetett.
2014. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!