Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogyan értette a tanárom?

Ezt hogyan értette a tanárom?

Figyelt kérdés
Meséltem az angol magántanáromnak, hogy németül folyékonyan beszélek kb C1-es szinten. Azt is megemlítettem, hogy angolból régebben letettem egy C1-es nyelvvizsgát, de sajnos sokat felejtettem. Mire azt mondja: azt figyelembe véve, hogy németül milyen jól beszélsz az angolod is jó.

2023. júl. 3. 15:24
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
80%

Gondolom középsulis vagy. Az átlag az anyanyelvét nem tanulja meg akkorra, nem hogy 1 nyelvet. Te meg lehet döcögösen, de már a 3.-at gyúrod.

Szép munka!

2023. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetemista végzős
2023. júl. 3. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy hogy nem is vagy olyan rossz mint amilyennek hiszed magad
2023. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Mindenesetre kommunikációs fejlesztés sem árt a nyelvtudás mellett. Mert ugye meg kellene kérdezni valahogy az adott illetőt, hogy hogy értette. Mert mégis ki más fogja itt neked megmondani?

Mit fogsz kezdeni 20 különféle tippel?

2023. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ezen szerintem kár tökölni, vagy ő hülye a magyar nyelvhez, vagy rosszul értetted, de hát tőle kellett volna akkor és ott megkérdezni. Most már az az esélyes, hogy úgysem fog mást csinálni, csak habogni, ha megkérdezed. :D
2023. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Meséltem az angol magántanáromnak... Mire azt mondja: azt figyelembe véve, hogy németül milyen jól beszélsz az angolod is jó."

Szó szerint hogyan mondta?

2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!