Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tudnátok elfogadni...

Mennyire tudnátok elfogadni ezt? Örök élet genetikai beavatkozással.

Figyelt kérdés

Ami persze a valóságban úgy nézne ki, hogy aki nagy hatalmú és sok-sok milliárdja van, az elméletileg bármeddig élhetne amíg mondjuk balesetben meg nem hal, vagy valaki meg nem öli. Az átlag ember meg ugyanúgy mint eddig.

Mostanáig legalább meg volt az az opció, hogy bármennyire is mocsok és kizsigerelő egy szupergazdag f*kalap legalább biztosra lehetett venni, hogy egyszer azért magától is fűbe harap majd. Ez eddig 100% volt de manapság már egyre nagyobb az esélye annak, hogy ez hamarosan változni fog. Ebbe valahogy nem tudnék belenyugodni sosem!



2023. júl. 3. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
el tudnám fogadni, milliárdossá válnék és örök életem lenne
2023. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Le se szarnám, a saját életemmel foglalkozom. Vagyis már azt is leszarom, így aztán meg pláne. De nyugi, a mi életünkben ilyen még nem lesz.
2023. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Átérzem az aggályaidat.

Meg gondolj bele, hogy lehet a 2. halandó generációnak már lehet be lesz mesélve, hogy a gazdagok Istenek, mint ahogy most is van pár diktatúrában.

2023. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kitana. ***** válasza:
22%
Mondjuk ez jobban motiválna, hogy sokkal több pénzt keressek, mint a jelenlegi lehetőségek, hogy vehetnék mindenből még jobbat, mint ami van. Nekem tetszene.
2023. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolom ehhez nem elég ha simán sok pénzed van. Bele kell tartozzál az igazi felső tízezerbe, akik a világot valóban irányítják. Ha eljutunk ide ez a tudás sokkal jobban féltett lesz mint a világ összes aranya!
2023. júl. 3. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
#4: Te benne lennél abban a szupergazdag körben, akik örökké élnek? Ügyes kufár vagy.
2023. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Az orok eletet mar reges regen is kerestek hogy lehetne elerni. Nem jott ossze nekik. Most se fog :) az agyat nem lehet feltolteni egy gepbe, vagy ha meg is lehetne csinalni mi a garancia ra hogy az tenyleg o? Lehet hogy csak a masolata lesz az eredeti onmaga meghal es neki egy masolata fog tovabb elni a gepben.


Istent nem jatszhat az ember :)

2023. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 Nem is írtam semmi ilyesmiről. Genetikáról van szó, ami manapság igen sokat fejlődött. Egyes fajoknál már így is a sokszorosára képesek elvileg növelni az élettartamot. Legalábbis a szerint amit bevallanak. Aztán a valóságban ki tudja máris mire képesek! Akinek korlátlan anyagi áll a rendelkezésére és megteheti, biztos vagyok benne, hogx milliárdokat öl ezekbe a kutatásokba.
2023. júl. 4. 07:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Global Future 2045 kongresszusokat ajánlom megnézni. Mindenkit érinteni fog, nem csak az elitet. "Új embert" és új társadalmat akarnak létrehozni.


#7 Már rég Istent játszanak a fejünk felett...

2023. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi tragédia és fájdalom ért az elmúlt pár évben én már nem akarok örökké élni.
2023. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!