Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik külföldre költöztek!...

Akik külföldre költöztek! Milyen az élet? Megbántátok vagy életetek legjobb döntése volt elköltözni? Hogy vagytok szellemileg és anyagilag? Aki esetleg Magyarországon diplomázott, végzett más szakképzést,az kényelmesen elhelyezkedett egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Van akinek be jött és van akinek nem.

Ha elég erős vagy lélegben is. Van elég kitartás és akaratod.

Jó végzettséggel rendelkezel amiben jó ha van gyakorlat is.

Tudod az adott ország nyelvét.

Tudsz másokhoz alkalmazkodni.

Képes vagy elvegezni jól a munkádat.

Képes vagy tovább fejlődni.

Fel tudod magad találni és meg is tudod oldani a problémádat akkor valószínűleg jó is lehet.

2023. jún. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Semmiben sem más, csak jobban fizet.


Egyébként tudok olyanròl is, akinek hiányzott a magyar mentalitás, nem szerette, hogy a németek nem olyan érdeklődőek, nem tesznek szóvá mindent...


Nekem amúgy nincs bajom a magyarokkal, de tudok nélkülük élni.


Viszont az is káros, aki rühelli őket, szerintem elég beteg lelkű az is.

2023. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ide most nem azok fognak írni, akik elégedetlenül visszakullogtak...
2023. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

#3


Nem igaz, külföld jobb, ezt mindenki tudja.


De attól még szívből gyűlölni a magyarokat beteg dolog, én az ilyeneket lenézem.

2023. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Semmi extra, igaz én meg is nősültem kint, meg sikeres vállalkozásom is van, szóval nem a megélhetés volt a cél.

Az üvegplafon a nyelvtudás. Ha az megvan, kapcsolatok és ismerkedés. A többi mellékes. Nem hiszem, hogy boldog lennék, ha keresnek 1.5 millió Ftot külföldön, de a szociális kapcsolataim szarok lennének (azon most lépjünk túl, hogy magyar vallalkozasomból ennél többet keresek).

2023. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
5.Van felvétel?
2023. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Sokan kint se tudjuk megvenni a kajat. Anglia total csőd. Ott sok magyar ragadt kint. USA ua. Szerintem Ausztralia is ua.
2023. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

5.Van felvétel?


Neked nincs.

2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
8. Danke schön, már nincs rá szükség.
2023. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

En nagyon megszerettem. 3,5 eve jottem ki parommal Hollandiaba azert, h penzt gyujtstunk es Magyarorszagon vegyunk ingatlant.

Csak menetkozben annyira megszerettunk itt, hogy mostmar itt tervezunk venni hazat.

Egyebkent tanulom a nyelvet, egesz jol is megy, de nem kivankozok vissza a szakmamba (apolo), talaltam sokkal jobb munkat szerencsere :)

En csak azt sajnalom h nem jottem ki hamarabb.

2023. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!