Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom azt, hogy manapság...

Jól látom azt, hogy manapság eléggé idegbetegek az emberek, könnyű felhúzni őket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol azt látni, hogy romokban van a gazdaság, minden drága, b*zi FIDESZ, k*csög dollárbaloldal, az internetnek hála nagyjából 200-szor több halálesetről hallunk, mint nagyapáink, eközben Lamborghinikkel pózolnak az öltönyös üzletemberek, akik belőled is egy milliomost faragnának csak most csak Önnek havi 21.999 forintért cserébe.
2023. júl. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
én igen, az első is felqrta az agyam a hülyeségével
2023. júl. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan frusztraltak, de regen is voltak idegbeteg emberek, csak max a neten nem latta oket az ember, csak a szemelyes tapasztalatok alapjan.
2023. júl. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fulledt meleg ido hatasa
2023. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 éve volt egy erős váltás. Emberekkel dolgozom-dolgoztam mindig is-, és érezhető volt, ahogy 2020-ban elpattant valami, talán 1-2 hónapig nagyon kedves és előzékeny volt mindenki mindenkivel, azóta meg konkrétan folyamatos rage van. Régen is voltak gyökér, idegbeteg, kontrollálatlan esetek, de mondjuk volt heti 1, vagy 2, most meg minden 10. ember egy agresszív vadbarom.

Őszintén, engem az indokai annyira nem érdekelnek, megoldást kéne találni rá, de már tegnapelőtt. Én is Magyarországon élek, nekem is feleannyit ér a fizetésem, mint két éve, én is minden nap küszködök, hogy zabálni tudjak meg lakni valahol, én is munkahelyváltásra kényszerültem COVID miatt, nekem is kihúzták a lábam alól a talajt, én is rühellem az elitet. Ezen túl még a magukat kontrollálni képtelen felnőtt óvodások hisztikéjét is óránként hallgatom, mégsem vagyok bunkó, vagy idegbeteg a szűkebb-tágabb környezetemmel. Szóval megoldás van, lehet kezelni a stresszt, nálam ez nem tudatos, nem tudom, hogy csinálom, de nyilván vannak szakemberek, akik ezt tanulták, igazán foglalkozhatnának ezzel a jelenséggel.

2023. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de megoldás sajna nincs rá..
2023. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hál Istennek az én életben nem hozott változást a covid,ugyanott dolgozom,csak picit többért,de a lényeg,h megélek belőle kényelmesen!

A környezetmben nem tapasztalok idegbetegséget,de az utcán annál inkább!A múltkor egy dagadt fiatal pasi zabálta a hambit,és eldobta a papírját.Szóltam neki,h vmit elhagyott,erre majdnem nekem jött/52 kilós csaj vagyok!/Mindig is vagány voltam,nem tojtam be,erre ilyet szólt,h szomorodjak meg.Visszaszórtam rá az átkot,úgyh azóta is vidáman élem az életem,de nagyon röhögtem!:DAmúgy külföldön sehol nem tapasztaltam a bunkóság ilyen mértékét,de ekkora koszt sem,mint ami nálunk van!

2023. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az lenne a legfontosabb, hogy az aktuális ,,staus-quo" meg kellene azonnal szüntetni, mert ma mindenki ,,ideges, frusztrált" aki alig tud megélni bérből és fizetésből a nyugdíjakról már ne is beszéljünk...

Nos, ez nem a ,,Fidesz-KDNP" hibája, lehetne itt bármilyen színű kormány, mindezekért a Földünkön uralkodó ,,globaló-böllér háttérhatalmi, szabadvakolós= szabdkőműves bankár + politikai Maffia " a hibás!!!

Soha nem lesz IGAZSÁG, BÉKESSÉG, ANYAGI JÓLÉT,mindenkinek amíg 1 %- nyi dúsgazdag birtokolja a Föld bolygó javainak a 90 %-át,

és a többi 99 %-nak csupán 10 %-nyi vagyon juthat!!!

Feltette valaki magának a kérdést, hogy miért kell naponta pl. Afrikában kb. 7000 ,,ártatlan kisgyermeknek" éhen halnia???

Miért kell ezeknek a ,,migránsoknak" EU-ba jönni, miért nem mennek a ,,dúsgazdag " Öböl államokba, mint pl. Kuwait, Szaud Arábia stb...stb.???

2023. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!