Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vonat végállomáson kéregető...

A vonat végállomáson kéregető romák azok tényleg szegények vagy csak könnyű pénzszerzés nekik?

Figyelt kérdés
A Győri vasúti végállomáson szoktam mindig várni a vonatot munka után. Elég sokszor jönnek romák pénzért hozzám. Gondolom úgy vannak vele, hogy kis gizda szemüveges magyar gyerek akitől könnyű lesz pénzt kiszedni. Olyan indokokat mondanak, hogy 3 napja nem ettek meg kell a vonatra mert nincs pénzük vonatjegyre. Ez igaz lehet vagy csak életvitelszerűen kéregetnek?

2022. jún. 18. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván lehet igaz is, meg nem is.
2022. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Lehetőleg ne egyedül álldogálj, menj tömegbe, mert hamar betalálnák már nem kéregetés céljából.
2022. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nyilván lehet igaz is, meg nem is.


Na ez aztán megint értelmes válasz volt.....

2022. jún. 18. 16:14
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Nagy valószínűséggel szegények. Az már nyilván más kérdés, hogy sok esetben alkoholra, cigire, drogra, piára vagy ilyenekre költik el amit kapnak és nem pedig vonatjegyre.


Sok ilyennel találkozni olyan helyen ahol sok az ember.

2022. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Lehetőleg ne egyedül álldogálj, menj tömegbe, mert hamar betalálnák már nem kéregetés céljából.


Én nem arról tettem fel kérdést mit csináljak, hogy ne találjanak be a kéregetők, olvasd el megint mi volt a kérdés.

2022. jún. 18. 16:16
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

"Na ez aztán megint értelmes válasz volt..."

Egy ilyen kérdésre mit vártál?

Vagy azt hitted hogy van egy kéregető etalon, és kivétel nélkül mindegyikük ugyanazt a programot követi?

2022. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Na ez aztán megint értelmes válasz volt..."


Egy ilyen kérdésre mit vártál?


Vagy azt hitted hogy van egy kéregető etalon, és kivétel nélkül mindegyikük ugyanazt a programot követi?


Akkor minek válaszolsz?

2022. jún. 18. 16:22
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

"Akkor minek válaszolsz?"

Láttam a kérdést, gondoltam adok rá egy hasonló kaliberű választ.

2022. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Vagy azt hitted hogy van egy kéregető etalon, és kivétel nélkül mindegyikük ugyanazt a programot követi?


Ha nem tudod a választ akkor minek írsz? Olyan hülyék itt az emberek. Nem tudják a kérdést de azért le kell írni, hogy igaz meg nem is meg nem tudják. Nektek ilyen kényszeretek van, hogy valamit kiírjatok mindenhova?

2022. jún. 18. 16:26
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
99.9%"kamu.
2022. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!