Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem veszem át...

Mi történik, ha nem veszem át a csomagomat?

Figyelt kérdés
Az Euronics-ból rendeltem egy dolgot, azonban utólag jöttem rá, hogy rossz terméket választottam. Megcsinálhatom azt, hogy nem veszem át?

2023. júl. 5. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit azért részletezhetnéd, hogy milyen szállítási módot kértél...
2023. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem hozátenni, üzletbe kértem.
2023. júl. 5. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, ha nem mész érte, akkor max kirakják a polcra
2023. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Sok rendelésnél van fizetési kötelezettség ha már megrendelted. Mivel netes rendelés, elállási joggal visszaviheted ha ki is fizetted. Én a helyedben először elolvasnám az oldalukon hogy mit írnak, van-e fizetési kötelezettséged, és ha igen akkor menj be és mondd el hogy rendeltél valamit de eltévesztetted, valószínűleg megoldható anélkül is hogy kifizesd.

Ha nem hajlandoak rá (nem tudom hogy az euronicsban milyenek az eladók, de el tudom képzelni hogy valahol nem értenék meg) akkor kifizeted, és visszaadod hogy elállási joggal szeretnéd visszakapni az árát, bár ehhez sokszor vagy netes felületen kell elindítani a folyamatot, vagy egy papírt kitölteni és elküldeni e-mailben, nem tudom ennél a boltnál hogy működik.

2023. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 nap elallasi jog van
2023. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor eladják az adott üzletbe ahova rendelted.
2023. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg inkább ezt az elállási jognak nézek utána, és inkább ezt csinálom, minthogy nem veszem át, mivel fizetési kötelezettség van, nem kockáztatok.
2023. júl. 5. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt az Euronicsban is megkérdezhetnéd.
2023. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!