Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem veszem át...

Mi történik ha nem veszem át a wish csomagomat?

Figyelt kérdés

Leugrottam a boltba, nagymamám volt nálunk. Mondta, hogy csörgött a kaputelefon, kinézett az ablakon, és az volt ráírva egy nagy fehér furgonra a ház előtt, hogy gls. Nem tudta mi az, csak a betűkre emlékezett, és mire eltotyogott a kaputelefonig addigra már befejezték a csörgetést és elmentek, de sokáig csörgettek azt mondta.


Biztos, hogy egy (vagy több) wishes csomagom volt, mert máshonnan nem rendeltem semmit, és mostanában kéne érkeznie.


Azért nem is értettem, mert mindig kapok emailes értesítőt, hogy mikor érkezik a futár és megadnak egy egy órás intervallumot kb. Semmilyen emailt nem kaptam, ezért nem voltam otthon. Valamint telefonon is fel szokott hívni a futár, ha megérkezik, ez sem történt meg.


Ilyenkor ugye nem küldik vissza Kínába a csomagomat? A postán át tudom venni? Mert a postától sem kaptam se smst se semmit, hogy csomagom érkezett, pedig arról is mindig kapok.



2021. ápr. 19. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
GLS nem pakol postára, még legalább két egymást követő napon megpróbálják kiszállítani, tehát holnap holnapután is jönnek.
2021. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A futárszolgálatos kézbesítés egy feláras szolgáltatás. Ha valóban a GLS-sel rendeltél volna, akkor a kézbesítési idő csak pár munkanap, valamint vámeljárás esetén már meg kellett volna küldeni előre a GLS-nek a váminformációkat, valamint értesít a rendszerük téged.

Ezek alapján nem valószínű hogy a Wish-es rendelésed lett volna. Akár a szomszéd is rendelhetett, és mivel nem volt otthon, a futár megpróbálta a szomszédnak (nektek) átadni.

A postára biztos nem viszi, hanem értesítőt hagynak és megkísérlik újra a kézbesítést. Az alapján, hogy nem kaptál kézbesítésről értesítést, valamint értesítőt az elmulasztott átvételről, megint arra utal hogy az nem a te csomagod volt.

2021. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!