Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megadtam a számom, de nem...

Megadtam a számom, de nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Olyan kínos. Munkahelyen egy külföldi srác google forditoval odajött hogy elkérje a számom. Kérdeztem hogy miért, meg mondtam hogy nem szeretném de ott állt és nyújtotta a tollat meg a papírt.


Én meg forgattam a szemem és sóhajtoztam de végül megadtam neki. Aztán aznap este még írt nekem WhatsAppon hogy szép estét kíván...magyarul.


Most ciki ha visszaírok neki, hogy aranyos meg minden. De én nem szeretnék ismerkedni. Vagy hogy magyarul akar tanulni, vagy mi a célja?



2023. júl. 6. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Tuti arab, vagy török, azok ilyenek.
2023. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts vele két mondatot, aztán írd meg, hogy bocs, megjött a párom, nincs több időm beszélgetni. :)
2023. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Német 😅 de akkor is kínos ez részemről. Nem kellett volna megadjam
2023. júl. 6. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor miert adtad meg Mucika?

Mindenbe ilyen könnyen beadod a derekad?

Ha a munkahelyemen valaki rámenősen kéregetné a számomat, a HR-rel rakatnám ki a szűrét, nem szemforgatva írnám a papírra a számot.

2023. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem használtad a google fordítót, hogy megmondd, hogy nem az eseted, vagy hogy nem akarsz randizni?


Egyébként a helyzetet átéltem már sokszor, csak a másik oldalon voltam. Iskola/ egyetem alatt Többször eljátszották velem azt, hogy igent mondtak egy találkozóra, vagy megadta a számát, aztán másnap vagy még aznap visszamondták. Pedig én nem feltétlen randizni akartam volna, csak jobban megismerni és utána dönteni… SZAR érzés volt m, hogy ilyen hamar megváltoztatták a véleményüket, nem értettem miért nem tudják már ott megmondani, hogy nem, na meg azt se, hogy miért veszik ilyen komolyan, én mindenre nyitott voltam, nem feltétlen csak kapcsolatra akartam volna, mert a személyiséget többre értékelem. Mai napig élesen emlékszem ezekre.


Aminek örülnék ilyen helyzetbe, és örültem volna, ha nem csak azt mondják, hogy bocs mégse, hanem a teljes igazságot elmondják pl “Bocsi, nem szeretnék veled ismerkedni. Amikor igent mondtam akkor elég hirtelen jött a szituáció és lefagytam.”


Te is nyugodtan mondd el neki, amit most itt mondtál, ha rendes megérti.

2023. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Mondd csak, merre van az iroda, ahol dolgozol?

Semmi az egész, "véletlenül" arra járok én is, és megkérdezem, hogy az íróasztalra ültetve magamévá tehetlek-e. No nem bánom, forgathatod a szemedet is közben.... :D

2023. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat csak ird le a frankot 🤷
2023. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Leírtam neki. Azt írta csak barátokat keres, akivel magyarul csetelhet.
2023. júl. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!