Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h-nál most először akarok...

K&h-nál most először akarok online belépni. Megtaláltam az énazonosítómat, de nem tudom mi az epin. Azt hol találom? Nem rémlik, hogy megadtam volna, ha mégis, az egyetlen felmerülő pin nem jó.

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 22:35
 1/3 anonim válasza:

Az e-pin más, mint a sima bankkártyához járó PIN. A szerződésen találod, vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot, ahol azonosítás után megmondják.


De K&H-nál most már a legegyszerűbb átváltani a felhasználóneves bejelentkezésre, ott egy sima usernév+jelszó kombináció után kiküldenek SMS-ben egy belépéshez szükséges második jelszót és azzal belépsz, nem kell e-PIN-nel meg esetleg kártyaolvasóval b*szakodni.

2014. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra szeretnék átváltani, de ahhoz be kell lépjek
2014. febr. 11. 22:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ügyintéző a lap tetejére egy hat betűből áló valamit írt, arra a lapra ahol az énazonosító van. Azt is kipróbáltam, de az se jó. Úgy látszik telefonálnom kell.
2014. febr. 11. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!