Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pécsen az árkád előtt láttam...

Pécsen az árkád előtt láttam egy csajt, valszeg sosem fogom megint?

Figyelt kérdés
Csak gyorsan oldalra néztem a kocsiba és hátulról/ oldalról láttam. Fekete edzős gatyába volt, hogy találjam meg?
2023. júl. 6. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Legközelebb legyen pöcsöd, parkolj le és siess oda.

Ez így veszett fejsze, lehet csak átutazóban volt és az ország másik végében lakik. Vagy ha szerencséd van ott bandázik a barátnőivel minden nap és újra láthatod.

2023. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá a buszállomásnál, hátha a tezsvírek ismerik...
2023. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor kellett volna odamenni. Azt nem tudhatod előre, hogy párkapcsolatban van-e, nyitott-e egyáltalán az ilyen leszólításokra - csak mert te szeretnél valamit, az még kevés. Nem mutathatsz rá az utcán járókelőkre, hogy nekem ő kell, és akkor meg is kapod.
2023. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet, h elolrol meg nem is tetszik...
2023. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy 😂
2023. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony sosem.
2023. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár mp-ig láttad mindössze, az arcát egyáltalán nem, és így rá vagy kattanva, az komoly. Ennyire el vagy keseredve nőügyekben?
2023. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oldalról láttam az arcát. Miért te hogy ismerkedsz? Először követed és nézed fél óráig?
2023. júl. 6. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Edzősgatya volt rajta, szóval biztos, hogy betonozni ment.


Komoyan öregem, ennyire nehéz összerakni? Melyik nap, hány óra. Akörüli időben visszamész jövő héten, hátha megint ott van. Egy próbát megér, ha nem látod, akkor ne nyomozz tovább utána, felesleges.

2023. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

"Nem mutathatsz rá az utcán járókelőkre, hogy nekem ő kell, és akkor meg is kapod"


kár

2023. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!