Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna a helyemben...

Mit tettetek volna a helyemben? 2 hete közvéleménykutatást végeztem hostess képpen az árkád parkolójában, egyszer csak jött egy fiatal srác, aki nem lehetett több 23-23 évesnél. Teljesen maga alatt volt, megállás nélkül potyogtak a könnyei.

Figyelt kérdés

Amikor kiszállt a kocsiból és elindult a lift felé, olyannyira zavarodott volt szegénykém, teljesen kétségbe volt esve. Amikor már jött ki, alig bírt menni, sápadt is volt, majdnem össze esett. Aztán egyszer csak beszállt a kocsi, elindult, félúton megállt a parkolóban, ott állt 20 percen keresztül az út közepén, hiába dudált neki mindenki nem akart arrébb menni. Utána fogta magát és egyszer csak eltűnt. Arra lennék kíváncsi, hogy jól tettem-e, hogy nem mentem oda hozzá, vagy valamit kellett volna tennem? Nagyon bánt azóta is, hogy nem próbáltam meg neki segíteni, egyfolytában csak az jár az eszemben, hogy nem-e csinált valahol balesetet, vagy nem-e lett öngyilkos.

Fájdalmas volt látni, hogy egy fiatal fiú ennyire szenved, aki ráadásul nagyon helyes is volt. Nem tudom túl tenni magam ezen, nem láttam még embert így sírni, nekem fáj ahogy a szemem előtt van, hogy mennyire szenvedett szerencsétlen.


20/L


2014. jan. 31. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos odamentem volna hozzá.
2014. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Talán éppen akkor szakított a "barátjával".
2014. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A "barátjával"? Csak mert sír valaki, vagy ilyen állapotban van, melegnek kell nézni?
2014. jan. 31. 17:10
 4/23 anonim ***** válasza:
Jól értettem, hogy passzívan végignézted, amint öngyilkosságot kísérel meg?
2014. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Végig erre gondoltam, nagyon nem volt rendben ahogy viselkedett. És most furdal a lelkiismeret :/
2014. jan. 31. 17:31
 6/23 anonim ***** válasza:
Pedig ő várt rád, 20 percet is...
2014. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha normális válaszokat nem tudtok írni, akkor ne írjatok inkább semmit!
2014. jan. 31. 18:03
 8/23 A kérdező kommentje:
Mégis mit kellett volna tennem? Nem is ismertem őt, egy idegen volt
2014. jan. 31. 18:04
 9/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem elég, hogy itt hírdeted magad, mekkora nulla vagy emberileg, még neked áll feljebb? Miért mi a normális válasz neked? Dicsérjünk meg, milyen ügyes voltál? Szerinted más mit tett volna a helyedben? Mit gondolsz, milyen alternatíva van még azon kívül, hogy végignézzük, amint valaki épp hülyeséget készül elkövetni?
2014. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi az, ami helyes lett volna és mi nem lett volna helyes? Ez egy nehéz helyzet, nem lehet tudni hogy reagált volna, bár biztos nem sértődött volna meg, ha egy hostess dajkálta volna. Meg hát felnőtt ember, nem egy kisgyerek, lehetne egy kicsit érettebb a problémamegoldása vagy az érzelemfeldolgozása... Ezen meg gondolkodj el "aki ráadásul nagyon helyes is volt" ez is elmond rólad ezt-azt.
2014. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!