Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napi 4 óra intenzív angolozáss...

Napi 4 óra intenzív angolozással 2 hónap alatt vissza lehet hozni C1-es nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Most B2-n állok kb.

2023. júl. 7. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Napi 4 órával B2-ről szerintem hamarabb is. Fel kell elevenítened a korábban tanultakat és újra bele kell jönnöd az angolbax
2023. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Összesen 3/ 2 és fél hónapos projekt ez nekem. Eddig 1000 szót tanultam 20 nap alatt. Interneten, nehéz C1-es szintű kifejezéseket leginkább. Már most úgy érzem sokat fejlődtem. Nem hittem volna hogy 1000 szó ennyit ér
2023. júl. 7. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy abban a 4 órában mit csinálsz.
2023. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szavakat tanulok, majd mondatokat írok velük h megragadjanak. Plusz szabadidőmben is használom ezeket a szavakat mert sok külföldivel levelezek. Jövő hónaptól meg nyelvtanozni fogok
2023. júl. 7. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írják, hogy nem, meg sem próbálod?


Egyébként gyorstalpaló módszerrel nem biztos, hogy hosszabb távon is megmarad a tudás...

2023. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egész nap angolozok kb :D
2023. júl. 7. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán!
2023. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xp ali ***** válasza:
Simán
jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem. Már eleve ez a program is rosszul hangzik. Gondolom, lány vagy, mert fiúnak eszébe nem jutna, hogy percenként x szavat bevágjon, és ezt eredményként könyvelje el. Tudod, a fiúk okosak, a lányok szorgalmasak. Felmondod majd, mint a telefonkönyvet?

Persze, kérdés, egyszerűen csak magasabb szintű nyelvtudást akarsz, vagy nyelvvizsgát, mert utóbbi esetben a divatos témákból kéne szavakat tanulni.

jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A C1-et el se lehet felejteni, mert az már egy nagyon hosszútávra rögzült, elmélyült nyelvhasználat. Szerintem nem vagy képben, mit takar, és nem is voltál a birtokában sose ennek a nyelvi szintnek.
febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!