Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dadusként nekem illene írni a...

Dadusként nekem illene írni a szülőnek, hogy mikor kell menni a gyerekhez, vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve vagyok Dadus egy családnál.

Az anyuka sokszor szétszórt, az apuka még jobban, spontánok mindketten.

A spontaneitás addig nem zavar, amíg nem érint engem is.

Volt már olyan, hogy elfelejtettek szólni, hogy mégse kell menni, és olyan is, hogy elfelejtettek szólni, hogy kellene menni...

Gyakran én írogatok az anyának, hogy mikor kell menni, hogy mégis én is tudjam a mindennapokat alakítani.

Néha vannak olyan kivételek, hogy magától jelez (ritka eset, de az is gyakran az utolsó pillanatban van)

Egyszerűen elfáradtam abban, hogy én írkáljak, olyan mintha tuszmálnám magam...


Másik családnál is vigyázok gyerekekre, de ott tud időben szólni a szülő, hogy én is tudjam az időmet úgy alakítani...


2-2 gyerek van itt is, ott is.


Szerintetek mit tegyek? Írkáljak mindig én a szülőnek vagy hagyjam hogy ő írjon? Az "utolsó pillanatban leakasztalak" nem viselem jól ...



2023. júl. 9. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se viselném jól, ne szórakozzon senki az időmmel. Legközelebb ha megint utolsó percben szólna megmondanàm, hogy már van programom, kellett volna szóljon időben és nem mennék el. Ha ebből se tanul és nem változik, keresnék inkább más családot. Engem nagyon dühít az ilyesmi.
2023. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szóljon időben.Azért ez gáz egy kétgyerekes szülőtöl.Még ha apuka annyira szétszort is anyukának illene odafigyelnie ezekre a részletekre.Fixáljátok le előre hogy mikor kell menni.Hetente legyen ilyen fixálás.Ha meg nem akkor nem dolgozol velük, ennyi.Neked is az idő pénz ne az utolsó pillbe szóljanak.
2023. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik kellene szólniuk. Ha ilyenek, én keresnék másik családot.
2023. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Miért anyukának illik odafigyelni?
2023. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tervezhetőség nekem is fontos lenne. Én szépen leépíteném ezt a családot.
2023. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nettó semmibe vesznek, vagy rommá tépik az agyukat, egyik se olyan, hogy kedvenc kliens modell.
2023. júl. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felelőtlen emberek. A gyerekekkel is így bánnak, ezt tanulják meg tőlük. Pedig a gyerek harmonikus fejlődéséhez alap a rendszeresség, kiszámíthatóság, következetesség.


Megmondanám nekik, hogy előre be kell osztanom az időmet, más munkám is van, családom van, magáneletem van.

Nem vállalom, hogy állandó rendelkezési állományban legyek és ad hoc értesítsenek.


Előre kérem a heti időpontokat, és ha az utolsó pillanatban lemondja, akkor is ki kell fizetni.


Talán észbe kap.

Én amúgy nem vállalnám, mert kikészítő, hogy akkor rángasson, amikor eszébe jut.

2023. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!