Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hètvègèn nem lehet "zavarni"...

Hètvègèn nem lehet "zavarni" az embereket? (írni nekik messengeren vagy felhívni)

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Miert ne lehetne?

De ha uzleti ugy akkor inkabb hetkoznapra hagyd

2023. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ kit és mivel "zavarnál". Konkrétabban?
2023. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok és hogy mit akarsz... nem örülnék neki, ha valaki a munkámból kifolyólag kezdene el hétvégén segítségért kuncsorogni.
2023. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy miről van szó. Ha írsz mondjuk egy barátodnak, akkor nem fog érte haragudni, csak mert hétvége van. Ha épp nem ér rá, majd válaszol később.
2023. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Barátoknak, családtagnak miért ne lehetne? Pláne üzenetet írni, amit úgy is akkor néz meg/akkor válaszol rá, amikor alkalmas neki.

Ahogy a többiek is írják, a munkahellyel kapcsolatos dolgokat inkább munkaidőben illik intézni, bár ha nem rendszeres és tényleg indokolt, akkor azt is lehet hétvégén.

2023. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Írni egy dolog mert akkor válaszol rá amikor tud. De telefonon hívni, főleg, ha párkapcsolata/családja van szerintem nem oké, ha nem sürgős. Főleg ha csak panaszkodnál neki miközben a párjával van programja, nem téged akar hallgatni akkor sem ha rokon vagy.
2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakis végszükség esetén lehet. Minden másra ott vannak a munkanapok.
2023. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maganugyben miért ne, erre (is) való a hétvége, csak ne úgy hívd, hogy esélye se legyen szólni, hogy épp nem ér rá. Írni meg tök nyugodtan.


Munkaugyben attól függ. E-mail mehet minden további nélkül, úgyse fog hétfő előtt foglalkozni vele. Messenger változó, van, aki haragszik miatta, nekem nem probléma, max nem válaszolok, ha nem érek rá, engem az se izgat, ha hajnali kettőkor írnak, reggel majd válaszolok. Telefonálni viszont nem igazán való munkaugyben hétvégén, hacsak nem mondta az illető, hogy olyankor is hivhatod.

2023. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, de nem illik mások pihenőidejét szétbombázni.

Nem vagyok beszédes fiú, de bármikor kénytelen vagyok keresni valakit, kivétel nélkül megkérdezem tőle, hogy alkalmas-e neki az időpont erre - vagy keressem-e máskor! Eddig talán ha kétszer kaptam azt a választ, hogy máskor lenne jobb beszélgetni - és megértettem, - de pénzbe nem kerül senkinek, hogy megpróbál tekintettel lenni másokra.

A hétvége és az ünnepnap pedig egy olyan valami nálam, amelyekre különösen odafigyelek - és tényleg csak a legvégső, halasztást nem tűrő esetben kezdeményezek ezeken a napokon kommunikációt másokkal.

Ajánlott tiszteletben tartani mások pihenésre alkalmas napjait.

2023. febr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!