Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki Mekiben enni?

Ciki Mekiben enni?

Figyelt kérdés
Felnőttként
2023. júl. 11. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2023. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem ciki, valamiből fenn kell tartani a hájat is.
2023. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha annyit eszel ott, mint a Supersize me-ban, akkor ciki. Egyébként nem, én is szoktam ott enni havonta 1-2 alkalommal.
2023. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező egészséges ételeket enni...
2023. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Minden korosztálynak ciki mekis kaját ennie. Láttál oda értelmes embert betévedni?

Én sem.

2023. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mértékkel nem ciki. Nekem inkább az furcsa, amikor valaki a McDonald's szó hallatára rögtön kiselőadást tart arról, hogy a házilag főzött étel mennyivel finomabb, olcsóbb, tudja mi van benne stb.

Ezt nem vitatom én sem, de ha valaki havonta-2 havonta eszik egy burger menüt a McDonald'sban, attól még semmi baja nem lesz. Én is szeretek főzni, de pl nyáron nekem is jólesik a Mekis kaja, nem kell otthon a melegben főzőcskézni, gyorsan tudok enni valamit, ami más mint az otthoni ízvilág. Valakik meg egyből úgy tesznek, mintha néhanapján gyorsétteremben enni már maga lenne a főbűn.

2023. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem szorulsz be a (keskeny) bejárati ajtóba addig nem.
2023. okt. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!