Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy egy olyan...

Lehetséges az hogy egy olyan ember önzetlenül segítsen másoknak amikor nem köszön meg semmit amit kap hanem elvárja hogy adnod kell neki mert neked éppen van?

Figyelt kérdés

#furcsa #önzetlen segítség
2023. júl. 11. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehetséges.

Következő kérdés jöhet, Vágó úr, tízezerért!

2023. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2023. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Én is ilyen vagyok.
2023. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A segítség mindig önzetlen. Ha valamit vár cserébe az illető, az nem segítségnyújtás, hanem haszonszerzés- csak éppen nem pénzbeli.
2023. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sőt. Én kamaszként kb ilyen voltam. Nekem az volt az alap, hogy mindig minden közös, hisz egy csapat vagyunk. Én mindig mindent adtam, és fura volt, amikor valaki csúnyán nézett, mert kérdés nélkül elvettem az övéből, vagy ővét. Olyan "te hülye vagy?" érzésem volt, hogy.., de neked van, nekünk nincs, amikor nekünk van és neked nincs, alap, hogy megosztjuk.


De ennyiből nem tudhatjuk a személyiségének e részét.

2023. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!