Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakai életben miért öltözne...

Éjszakai életben miért öltöznek úgy a lányok mint a kur*vák?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki egy kur*va általában?

Térdig érő, vagy sima 8-10-12 centis magassarkú, miniszoknya, vagy olyan picsa*gatya amiből a fél valaga kilóg, agyonfestve, 5 centis műköröm stb.

És az utcán áll.


Na most elmész egy nagyváros bulihelyei előtt, akkor szintén ezt látod.


2023. júl. 13. 11:21
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
És ez tényleg nem provokatív kérdés.
2023. júl. 13. 11:22
 2/45 anonim ***** válasza:
55%
Mert azok.
2023. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
36%
Mindegyik qrva: vagy konkrét fizető kant akarnak leakasztani, vagy (el)tartós kapcsolatra ácsingóznak.
2023. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
Most őszintén kérdezlek mint férfi a férfit. Szerinted melyik szebb? Egy farmer egy sima pólóval, vagy egy csillogós partiruha magassarkúval? Hát szerintem a 2. mérföldekkel szebb. Na épp azért, mert a nők szeretek gyönyörűnek érezni magukat, és erre általában bulizás közben van lehetőségük, mivel sehol máshol nem elfogadottak azok a ruhák. Ennek semmi köze ahhoz, hogy k*rvák lennének, vagy a férfiakat vonzanák.
2023. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes kérdés, hogy miért a repulzív prosti megjelenés uralja az éjszakai stílust. És mit kapnak érte? Pár ingyen vodkameggyet, egy taxifuvart, stb... nem nagy anyagi kasza.


Ellenben normális fiatal sugarbabyt nem találni százezrekért sem.

2023. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%

#4


Szerintem a sima farmer és póló sokkal vonzóbb, mint egy feszengő, kényelmetlen, kikent-kifent-kimázolt barbie baba. De nekem mindig a szomszédlány stílus jött be.

A volt barátnőm, 19 éves, helyi szépségkirálynő volt, de számomra sokkal SOKKAL vonzóbb volt egy kis pizsipólóban és naciban otthon, bucira aludt pofival pislogva, mint a tiktokshitre meg modellkedésre öltözve.

2023. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

4. A kérdésedre a válasz szerintem az első. De egyébként nem minden fekete fehér, tehát van köztes is. Van hosszabb szoknya, van olyan felső ami takarja a csöcsét, van mindenből szofisztikáltabb, emberibb.

Szerintem ízléstelen, proli. Ettől nem szépek lesznek a nők.

2023. júl. 13. 11:35
 8/45 A kérdező kommentje:
Így van 6-os.:)
2023. júl. 13. 11:36
 9/45 A kérdező kommentje:
4# Erre már csak az tesz rá még egy lapáttal mikor lehúzzák azt az undormány magassarkút és a retkes utcán fájó lábbal bicegnek mezítláb Az nagyon vonzó tud lenni hogy azon az utcán lépkednek amin tegnap a csöves hányt.
2023. júl. 13. 11:37
 10/45 anonim ***** válasza:
40%
Az egyetlen normális válasz eddig a #4-es. A többiek a kérdezővel együtt mind kispöcsű fiúcskák, akik itt a Gy.k.-n élik ki a hisztijüket, mert nem érdeklik a lányokat, ezért csípőből kek*rvázzák őket. Nem hisztizni kéne, hanem felnőni, hülyegyerekek.
2023. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!