Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pesten gyakran elődordul,...

Pesten gyakran elődordul, hogy emberek behánynak, behugyoznak éjszakai járatokon?

Figyelt kérdés
Tegnap a 4-6 villamossal utaztam éjszaka és borzalmas állapotok voltak. Egy hajléktalan maga alá csinált, egy másik külsőre külföldinek tűnő fiatal meg elkezdett okádni és utána beleesett. Nem kell mondanom, hogy milyen szagok terjengtek és a felszálló utasok is csak ezt mondogatták "imádom Pestet", "ezek a pesti aromák". Azért elég szomorú, hogy a normális utasok is el kell viseljék ezeket a dolgokat és nem lehet semmit tenni, hogy kicsit javuljon a szolgáltatás színvonala.

2023. máj. 19. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet tenni, mert az emberek minőségének kellene javulnia.
2023. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem. 36 éves éle Budapesten, de amit leírtál, sosem láttam.


"nem lehet semmit tenni, hogy kicsit javuljon a szolgáltatás színvonala"

. Ez persze nem igaz.

2023. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szolgáltatás színvonala, hanem az utazóközönségé. Mit lehetne tenni? Vagy minden megállóba egy takarítóbrigád, hogy azonnal feltakarítson, vagy minden megállóba biztonsági ember, aki nem engedi fel a részegnek és hajléktalannak látszókat. Ez nem túl realisztikus.
2023. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Folyamatosan. Nappal is... jobb esetben beállnak két autó közé, és úgy, de sokszor még annyi se. Siman leguggol a járdára, aztán odapössent/kakkant
2023. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ejszaka belteruleten nem nagy mutatvany magas szazalekos aranyban talalni bulizasbol hullareszegen hazamenoket, akiket taxis nem venne fel.
2023. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik járat. Vannak zeljesen kultúráltak is, de pl ami kőbányán megy ketesztűl vagy bulizóna környéki éjszakai, na azzokat tényleg megnézheted milyenek.. sajnos nem csak a járatok, maga a város egyes részei is lassan bangladesre kezd hasonlítani!
2023. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy kertipartiból mentem haza, elővárosi vonattal és a wc-n olyan sokáig ült valaki, hogy nem bírtam visszatartani és egy ocsmendárét beokádtam a szerelvénybe a wc elé a peronon. Nagyon nem vagyok rá büszke és szegyelltem is sokáig. Azóta jobban vigyázok az ivással. Tényleg nagyon kellemetlen élmény, nem vagyok rá büszke.
márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!