Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Lincoln nevet hogyan becézik?

A Lincoln nevet hogyan becézik?

Figyelt kérdés
Egyik amerikai haveromat így hívják, és szeretnék valami becenevet neki, pl Linc, csak ezt nem tudom hogy szokták -e így, Link névről tudok, de a Lincolt lehetne őgy becézni?

2023. júl. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ezt találtam egy honlapon:

Linc

Link

Lincs

Links

Lincy

Linky

Lin

Linn

Linx

Lyn

Lynn

Lynne

Linco

Co

Coln

Cole

Coley

Coal

Con

Conn

Cons

Conns

Conni

Connie

Connny

Lincon

Linkin

Linken

Linkon

Kyn

Cyn

Kon

Ol

Oll

Olly

Olli

Ollir

Oly

Olie

Oli

CoCo

C

Cee

Ci

L

LL

El

Ell


Szerintem a Link tökéletes, de az lenne a legjobb ha megkérdeznéd tőle, hogy szereti-e egyáltalán ha becézik és ha igen, akkor hogyan.

2023. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszönöm, igen szntem is Link lesz, v Linc. (Azért nem kérdezem meg, mert ő kérte h találják ki valamit(
2023. júl. 13. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Colnie
2023. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Ábra
2023. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A "link alak " az olyan negatív felhangú. Kolli-nak becézd max.

De szerintem alapvetően olyan név, ami nem annyira becézhető; így nemis annyira kell becézni. De a Kolli az jó. Én amúgy Kolost ismerek, akit szoktak néha Koli-nak egy L-lel hívni. :):) Amúgy még pl eszembe jutott a Kolin/Kolen név/nevek is; és erről még pl egy olyan másik becenév a Linkolnra, hogy LIO:) Ez olyan oroszlános. Lion angolul. :):)


-Mit csinál az oroszlán,ha megunta a fánlevést?

-Lájön. :):) (Nagyjából kábé így kell kiejteni angolosan az oroszlán angol nevét. :):))

2023. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!