Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a The...

Kinek mi a véleménye a The walking dead c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Tudtok szavazni a szerintetek legjobb évadra.

2023. ápr. 30. 13:03
A kérdező szavazást indított:
1. évad (2010- 2011)
2. évad (2011-2012)
3. évad (2012-2013)
4. évad (2013-2014)
5. évad (2014-2015)
6. évad (2015-2016)
7. évad (2016-2017)
8. évad (2017-2018)
9. évad (2018-2019)
10. évad (2019-2021) , 11. évad (2021-2022)
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én a telltale games féle játék hatására kezdtem el nézni, azok után hatalmas csalódás volt, meg sem közelíti a videójáték hangulatát. ( Elég alacsony a gépigénye, magyarítás pedig letölthető hozzá, akinek van kedve, töltse le.:) )

A sorozattal kapcsolatban nekem pont Rick volt a csalódás, mindegyik főgonosz köröket vert rá mindenféle tekintetben, valahogy Rick vagy Carl sosem tudott annyira érdekelni mint egy Shane, Kormányzó vagy Negan

2023. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én a 7. évad végéig néztem, számomra utána valamiért érdektelenné vált. Meg mikor Rick hazudott hogy elvágja Negan torkát az nekem annyira gusztustalan volt a főszereplő részéről, hogy elvi okoknál fogva nem voltam hajlandó tovább nézni.
2023. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én végignéztem, de a Negan szál eszméletlenül túl lett húzva és totális érdektelenségbe fulladt számomra kba Neganes részek felétől kb. Pontosan nem tudnám megmondani ez mikortól volt, de kb a 8-9. évad környéke.


Számomra Rick vitte a sorozatot a hátán a vége felé, amíg benne volt. Szó szerint egyetlen karakter sem maradt benne, aki egy cseppnyi érdeklődést kiváltott volna belőlem. Úgy (!) hogy anno az első 4 évadot 2x láttam, amikor vártam az újra.


De utána annyira átment ötlettelenségbe... A zombik 100+ részen keresztül már nem tudnak érdekesek lenni ez stimm, de aztán egymás után jöttek a negatív karakterek. Először a Kormányzó volt ilyen kemény boss típus, aztán legyőzték, majd jött egy még keményebb Negan személyében, őt is legyőzték, aztán jöttek a suttogók, azokat is legyőzték, aztán jött ez a "modern" város a vezetőkkel... Borzalmas, ötlettelen, érdektelen. Az első 5-6 évadra adnék 8-9 pontot a 10-ből, de összességében max 6-ra tudnám értékelni, ha számokra le kéne fordítsam. Nagyon elhúzták!!

Még Daryl sem tudott érdekes maradani, pedig ő volt az egyik legjobb karakter az elején. Ez a sorozat max 50-60 részt kellett volna megéljen szerintem. 16 helyett 8-10 részes évadokkal, Negan sztoriját lefelezni és utána lezárni. A nézettsége is bezuhant, az emberek véleménye is egyre inkább negatív lett és rengeteg ember nem fejezte be. Szerintem a legtipikusabb példája valaha a sorozatkészítésnek, hogy hogyan NE csináld és az a durva, hogy nem elég, hogy ennyire kitolták az epizódszámokat, még spin-offjai is vannak, amik még ezt a színvonalat sem érik el és csak jönnek és jönnek az újak (vagy legalábbis tervben van), mert úgyis be fog bukni. Ennyire kevés és ingerszegény ötlettel nem lehet 300+ részt forgatni egy világban.


Ezzel persze nem másokat akarok megbántani, akik mindvégig szerették, de nekem unalmas és semmitmondó lett. BÁRKI halt meg az utolsó évadokban, semmilyen érzelmet nem váltott már ki belőlem. De "csakazértis" alapon végignéztem.

2023. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a baja, mint a legtöbb sorozatnak. Nagyon izgalmasan indul, aztán pár epizód után ellaposodik. Elfogynak az eredeti ötletek, és az egész átmegy egy időhúzásba. Egyszerűen ordít, hogy nincs több ötletük, mondanivalójuk, de a sorinak mennie kell tovább, alá van írva a szerződés. Engem speciel nem tud lekötni amikor már csak ki-be mászkálnak, meg hótunalmas dolgokról beszélgetnek 20 percekig. Több sorozatba is belekezdtem, mindnél ez a tendencia. Egyetlen sori van, ami végig érdekes és izgalmas volt, ez a Mandalori. Bármi más témában inkább megnézek egy filmet
2023. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Életemben nem láttam még egy részt sem belőle. Azt se tudom miről szól, csak hallom néha hogy emlegetik.

Ennél bővebb véleményt, pláne szavazni akkor tudok, ha belenézek.

2023. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!