Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már zaklatás/erőszak...

Ez már zaklatás/erőszak kategóriába sorolható?

Figyelt kérdés
Barátnőm (16L) 5 hónapja együtt van egy fiúval (16L). A fiú Egy hónapon át rágta a lány fülét, hogy elégítse őt ki a kezével, de a lány erre még nem állt készen és meg is mondta neki. A fiú két alkalommal is megzsarolta, hogy ha nem teszi meg neki a barátnője, akkor szakít vele vagy megcsalja valakivel. A végére barátnőm annyira félt, hogy elhagyja a srác, hogy belement az egészbe. Én próbálom neki megmagyarázni, hogy ez már szexuális zaklatás, de ő érzi magát hibásnak, amiért nem tett eleget a srácnak előtte. Szerintetek ez zaklatás egy párkapcsolaton belül? 17L

2023. júl. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A barátnőd barátja egy igazi féreg. Az ilyentől azonnal menekülni kell, az ilyesmit tényleg csak az mond aki egy igazi szararc. De egyébként igen, az ilyesmi az szexuális erőszak, ha kizsarolta belőle.
2023. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"A végére barátnőm annyira félt, hogy elhagyja a srác, hogy belement az egészbe."


Vagyis a barátnődet már elborította teljesen az a bizonyos "rózsaszín felhő". Most kezdd el belőle kirángatni, ha tényleg a barátja vagy, mert elhiheted, hogy ő nem fogja tudni magától otthagyni ezt a hülyegyereket, ugyanis könnyen lehet, hogy legközelebb már nem megzsarolni, hanem megfenyegetni fogja hadd ne írjam le, mivel.

2023. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
16 évesen… bravó
2023. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én amikor megismertem az első férjemet, 17 voltam és szűz. Ő 2 hét találkozás után mondogatta hogy neki már kevés hogy fogjuk egymás kezét, egyszer úgyis el kell veszítenem a szuzességemet , óvatos lesz meg ilyenek. Nekem egyáltalán nem volt hozzá még kedvem, korainak gondoltam. Anyámmal beszéltem meg hogy mit gondol erről, ő meg azt mondta hogy ha nem akarom hogy elhagyjon ez a fiú akkor szexeljek vele. Őszintén én hozzá sem mentem volna és nem is szültem volna tőle egy gyereket, ha anyám nem beszél rá. Ez is egy fajta bántalmazás szerintem, mármint anyám részéről.
2023. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos a lánynak alacsony az önbecsülése és naiv, nem való ilyen egy kapcsolatba mert pont az ilyen férgeket fogja bevonzani, tapasztalat.. szóval maradjon inkább egyedül és gondolkozzon el az életén, a palit meg majd úgyis valaki tarkón bassza és rájön hol a helye
2023. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uptade: a barátnőm szakított vele és pszichológushoz jár, mert nehezen tudja feldolgozni a történteket. Ez előtt az eset előtt a lánynak még soha nem volt barátja és szűz is volt. Bánja, hogy belement, mert ő magától nem akarta.
nov. 4. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!