Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a kevésbé ciki? Lent leírom a sztorit, hosszú, de próbálom röviden...

Figyelt kérdés
Miközben készítettem az ebédet, beszéltem pár szót a párom hugával. Mondtam neki, hogy főzök, azért nem tudok most beszélgetni. Megkérdezte, hogy mit készítek és amikor megtudta, megkérdezte, hogy átjöhetnek-e a barátjával ebédre, mert az ő is nagyon szereti. Tudni kell, hogy általában nem főzök sokat, főleg frissensült féléből, most is csak két, nem túl nagyétkű főre való mennyiséget csináltam. Mondtam neki, hogy majd legközelebb készítek többet és akkor meghívjuk őket. Ezek után felhívta telefonon a huga a páromat, hogy hadd jöjjenek át, csak egy kis kóstolóra... Megfűzte a bátyját, át is jöttek végül, és azt lett a vége, hogy egyikünk sem lakott jól. Nagyon kínos volt, mert a barátja meg is jegyezte, hogy ő evett volna még. Mi a jó megoldás legközelebb, ha ilyesmi lenne?
ápr. 27. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A párodnak is ugyanazt kellett volna mondania mint neked.
ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Tiszta tré hogy egy párkapcsolatban egyik A-t mond, másik B-t es összetartás sincs, mint a pároknál.
ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

A megoldás az, hogy elöször beszélsz a pároddal a mai esetröl, utána megbeszéled vele, hogy ha valakit meg akar hívni ebédre/vacsorára, akkor kérdezzen meg téged, van-e annyi, hogy mindenkinek jut, vagy csak kettötökre vásároltál, anélkül ne hívjon meg senkit, még kóstolóra sem.

(Egyébként valószínü, hogy a kérdezö párja nem tudott arról, hogy a kérdezö elutasította egyszer már öket)


Egyébként itt a hugica az, aki tényleg ciki, hogy képes a párodat is felhívni, miután megmondtad neki, hogy most nem jó.

ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
A párodnak is azt kellett volna mondani mint neked. Egyébként meg ne lekizz rajta ha ennyire pofátlanok. Nem elég,hogy meghívatják magukat még meghegyzést is tesznek.
ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
3massal egyet értek. Mindenképp beszélj erről az esetről a pároddal.
ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Megkered a párodat, hogy innentől kezdve mindig 4 főre vásároljon be.
ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Beszéld meg a pároddal, hogy ne mondjon mást, mint amit te - már ha a hugi közölte vele ezt az infót....ha nem, akkor az megint más, lehet akkor párod is nemet mondott volna. Bár azt meg nyilván tudja, hogy csak magatoknak való mennyiséget főzöl, tehát mondhatott volna ilyen alapon is nemet... vagy nem gondolt bele... vagy csak simán nem akart összeveszni a hugával....

Szóval beszéld meg vele mi volt, stb., mielőtt máskor is kellemetlen helyzetbe kerülsz.

Amúgy, a hugi párjának mit mondtál? Lehet ott lehetett volna lereagálni, hogy ez azért volt, mert lényegében váratlanul (és hivatlanul) mentek oda.

ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#3 Beszéltünk a párommal erről, egyébként tudja, hogy nem szoktam sokat készíteni. Sajnos a huga nagyon az ujja köré tudja fűzni, ha valamit el akar érni, akkor ilyen nyafogós, könyörgős hangon kezd el beszélni, hogy "csak egy kis kóstolót, nem is zavarunk sokáig..." Ezzel mindig meg tudja fűzni a bátyját.
ápr. 27. 20:03
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

7# folyt.: Vagy ha máskor is ezt csinálja, megmondanám én magam, hogy éhes maradtam miattuk.

Vagy: legközelebb ti is állítsatok be ebédre.

Ha pofátlan a hug, legyél te is az nyugodtan, nem kell jópofizni. Neki kellene cikinek éreznie ezt a helyzetet és nem neked.

ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom is tudta, hogy beszéltünk, mert ő is győzködött engem, hogy mindegy, hagy jöjjenek át, mert T... olyan szépen kéri. Én meg nem akartam a gonosz sárkány lenni, aki nem engedi, hogy átjöjjenek.
ápr. 27. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!