Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek sima ténymegállapit...

Az emberek sima ténymegállapitást miért vesznek beszólásnak es kezdenek vitákba vagy magyarázkodni?

Figyelt kérdés

Pl vki mondta a raktárban hogy ezt a pakolást már nem csinalja meg, mert mennie kell, siet a gyerekért.

Erre én csak nyugtáztam, hogy oké, akkor majd hetfön pakoljuk, mert sietsz menned kell.

Erre felháborodva visszakérdez ha lenne gyereked te is rohannál ha kiteszik az ügyeletből nem? Es ilyen arrogáns lett. Holott csak simán ténymegállapítat mondtam semmi többet..


Vagy másik:

Egy alvállalkozó biztosít néha nekünk munkaerőt, de szólni kell előre, ha kell ember, ami soha nem történik meg nem szólnak előre nekik és gyakorta az van, hogy jön az áru tonna számra es áll a sofőr, hogy ki fogja lepakolni. És nincs senki.

Igy én mondtam a felettesnek hogy mindig ez van, ha pakolni kell vagy hoznak vmit, hogy üres az egész telephely, nincs ember, az alvállalkozó nem is tud róla, igy soha nem végez el semmit.

Ezt is csak sima tényként mondtam. Hogy az alvállalkozó nem intéz semmit.


Erre a felettes nagy felháborodva mondja hogy ilyet ne mondjunk hogy nem csinal meg semmit az alváll, mert mindent megcsinál, csak szólni kéne neki.


(De ha nincs szolva értelemszerűen nem intéz el semmit! Ez csak egy tényállás volt a részemről. De a felettes is arrogáns lett)


Úgy érzem, az emberek abba is belekötnének, ha simán annyit mondanék hétfő van, vagy kék az ég, vagy a munkaidő 16 ig tart, a busz 16:10 kor megy, bármit mondok sima tényeket, az emberek valahogy fel vannak háborodva magyarázkodnak.


Hülyék ezek?



#tények - provokálás
2023. júl. 14. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem akarják, hogy az önéerzetük csorbuljon.
2023. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!