Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 30-as nők, akiknek semmi...

A 30-as nők, akiknek semmi nem jött be (se gyerek, se család, stb.), mit várnak még az élettől?

Figyelt kérdés
Csak el-tenge-lengenek?

2023. júl. 15. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar gyereket.
2023. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még szinte bármit lehet várni az élettől. Még bőven alapíthat az ember családot, kezdhet bele karrierbe, új hobbikba, költözhet vagy utazhat új helyekre, alkothat, felfedezhet valami újat, stb. Nem igazán értem, mit szeretnél megtudni.
2023. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 éves nő nehogy leírja már magát:)
2023. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem várok az élettől. Amit akarok megszerzem magamnak.
2023. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kitana. ***** válasza:
95%
Nem akarok gyereket, azt várom az élettől, hogy jól érezzem magamat.
2023. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező neked mi nem jött be??? Csak akarni kell. Én 36 éves vagyok egyedülálló és köszönöm szépen sem férjet sem gyereket nem szeretnék. De ha szeretnék lenne de itt a hangsúly nem szeretnék. Nagyon jól el vagyok egyedül van saját lakásom amiért nagyon keményen meg dolgoztam persze van hitel is de csak az enyém senki másé. Szóval cél hogy a hitelem ki pörgessem. Ezért meg is teszek mindent 2 állásom van és sokat dolgozom. De haladok a cél elérése felé szóval ha szeretnék férjet tennék érte de nem teszek nem ismerkedem és nem is hiányzik. Gyereket sem akarok nehéz olyan férfit találni aki nem akar ezért feleslegesnek is tartom ezt az erőlködést hogy valakibe bele szeressek akivel nem egy céljaink vannak már pedig olyan önző nem vagyok hogy ezt bárkitől is el vegyem. Jó úgy fel ébredni, hogy nem tartozom felelősségel senkiért és akkor és azt teszem amit szeretnék. Persze vannak napok amikor arra gondolok vagy azt érzem hogy milyen jó lenne ha lenne valakim aztán jön a kiábrándito valóság hogy ezért mennyire meg kéne alkudni szóval én így nagyon jól el vagyok. 10 éve nem volt semmi komoly de egyáltalán nem zavar sok barátom van sokat is dolgozom. Nem célom a szaporodás csak azért mert nő vagyok.
2023. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy újat mondok, de jobb esetben egy harmincas nőnek még van hátra az életéből olyan 50 év. De rosszabb esetben is még legalább annyi, amennyit addig megélt.
2023. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, ez egy naggyon trefas kerdes.
2023. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy semmi nem jött be? Nincs gyerekem, és nem is akarok. Viszont megvan mindenem, amit szerettem volna, és bármit megtehetek, úgy élhetek, ahogy csak kedvem tartja. Boldog vagyok, és imádok élni. Most akkor mi nem jött be nekem?
2023. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Semmit, csak várom a halált, ami felőlem bármelyik nap jöhet, úgysem hagyok hátra semmit és senkit. Túlkoros lévén a családalapítást is b'szhatom.
2023. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!