Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőtteket miért hozza...

A felnőtteket miért hozza lázba Disneyworldben találkozni ezekkel a színészekkel?

Figyelt kérdés

(igen tudom, kevesen ilyenek, de én most kifejezetten azt a kevés embert szeretném megérteni.)

Disneyworldben vannak színészek, akik eljátszák a híres karaktereket a mesékből, és lehet velük képet kérni, ölelkezni, stb. Egy kisgyerek még természetesen elhiszi, hogy azt ott pl Csipkerózsika. Ezért is vannak ott azok a színészek. De egy felnőtt ember miért rohan oda sikítozva hogy Úristen Csipkerózsikaaaa, mikor tudja, hogy ő csak egy színész? Vagy ilyenkor átmennek kicsit gyerekbe, és úgy tesznek mintha az a tényleges karakter lenne? Lelküi rajta, nekem nem fáj, csak a logikát nem értem benne.



2023. jún. 24. 23:01
 1/1 Kitana. ***** válasza:
68%
Mert belül sokakban ott marad a gyerek és ugyanúgy tudnak örülni ilyen dolgoknak, pláne ha a gyerekkorukból kimaradt az adott élmény.
2023. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!