Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon én vagyok a hibás és...

Vajon én vagyok a hibás és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy tavaly ballagtunk 8 ból és egy barátommal jó lett volna egy iskolába kerülni de sajnos nem úgy alakult mert nem beszéltünk hogy mit írjunk be de a lényeg jön mindjárt ami fontos.Tehát először írt hogy találkozunk egy parknál ami neki közel van de ez tavaly télen volt és nekem messzire lett volna busszal rögtön suli után főleg télen.Aztán én írtam hogy a tavaszi szünet egyik szombatján találkozunk ugyanott csak a szüleim fejéből kiment és autó nélkül odáig nem jó az a nagy táv.Aztán írtam neki de azóta megnézte az üzeneteimet és nem válaszolt.Vagy más haverjai lettek vagy az hogy én egyik alkalommal sem jutottam oda hogy tudjak oda menni ahova ő akarta vagyis abba a parkba

2023. júl. 15. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer nem mentél el, szerintem úgy van vele, hogy harmadszor már nem fog próbálkozni, ez a hajó már elúszott.
2023. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen te, mert nem tartottad a szavadat.


Volt ilyen "barátnőm", mindig lemondogatta a találkozókat, aztán már nem hívtam többé. Minek? Úgysem jönne el.

2023. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!