Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a hang az alvásom...

Mi ez a hang az alvásom közben? Miért adok ki ilyen hangot?

Figyelt kérdés

Mindig is rosszul aludtam, habár valamiért ennek ellenére is kipihenten ébredek.


Egy telefonos alkalmazás segítségével sikerült egy hangot felvennem alvás közben, ami elég érdekes.


Van itt olyan, aki segítene "kielemezni" ezt a hangot? Eléggé megijedtem és nem tudom, hogy mi ez.


Privátban egy elérhetőség után eltudom küldeni valamilyen formában.



2023. júl. 17. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem igazán értem. Alvás közben nem tudsz arról sem, hogy mennyire horkolsz. Akkor mégis honnan szereztél tudomást erről a hangról? Vagy ez nálad ilyen hobbi, hogy bekapcsolod azt a hangfelvevőt a mobilodon éjszakára, és rögzíted a "sötétség hangjait", amit aztán visszahallgatsz?
2023. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, csak mivel óránként kelek fel, ezért tegnap letöltöttem egy alkalmazást, mert kíváncsi voltam, hogy horkolok-e.


Ez viszont nem horkolás az fix.

2023. júl. 17. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Szexről álmodsz.
2023. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez ilyen vicces. Örülj neki, hogy nincs ilyen problémád. Ha lenne, akkor eszedbe nem jutna ilyeneket írni. Idióta
2023. júl. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!