Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy rossz nap vezethet teljes...

Egy rossz nap vezethet teljes összeomláshoz / őrülethez?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a legrosszabb napotokat, habár nem tudnátok, így szorozzátok be kb 81-el.

Én úgy gondolom, hogy bármely ember megtud őrülni, pusztán egyetlen nap alatt, ha elég sok rossz éri.

Ti mit gondoltok?



2022. dec. 26. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utobbi par evben es honapban meg plane nagyon sok rossz dolog tortent es legnagyobb sajnalatomra nem tudtam.beleorulni. Pedig lehet jobb lett volna. Es nem tudom mivel lehetett volna meg felszorozni.
2022. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őrült épp nem lettem, de bekebetegedtem a dologba, normálisabb sem lettem, a szorongás és a vérnyomásom is nőtt.
2022. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el.
2022. dec. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi történt ? Oda égett a pizza? 🤔😂
2022. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Odaégett az egyben van.

Odaégett a pizza és a szakács is.


#1-es, van kedved leírni, hogy mik történtek veled?

#2-es, neked van kedved? Milyen betegség jött elő? Próbálod felvenni a harcod a szorongással szemben? Magasvérnyomás ellen csinálsz valamit?

#3-as, igazad van. Sajnos van amikor az ember gyenge ahhoz, hogy fejben a kapcsolót átbillentse.

2022. dec. 27. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem egy nap váltja ki a megőrülést, hanem több trauma korábbról, vagy egy alapból meglévő mentális zavar, amiknél az utolsó csepp a pohárba az a bizonyos "legrosszabb nap, ami összeomláshoz vezet".


Én pl. Megpróbáltam öngyilkos lenni, de nem azért, mert az volt életem legrosszabb napja, sőt kellemes nyári nap volt, otthon voltam, férjem horgászni ment.

De a folyamatos, évek óta tartó depresszió ott teljesedett ki, és mint egy villanykapcsoló, úgy kattantam be hirtelen és próbáltam meg.

Nem tudom elmondani miért pont akkor.

2022. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok rossz napom volt eddig... Még bírom.
2022. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meguntam ezt az oldalt, szóval törlöm magam, csak hogy nehogy azt gondoljátok, hogy tiltottak.
2022. dec. 28. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Oké, töröld.

Szia.

2022. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!