Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szemétség ez a...

Csak szerintem szemétség ez a barátnőmtől rám nézve?

Figyelt kérdés
Voltunk bulizni, és a barátnőmre rám írt a buli után egy srác aki tudja, hogy kapcsolatban vagyunk. Találkozni akart a barátnőmmel a barátnőm mondta hogy van barátja aztán a srác erősködött a barátnőmmel, hogy találkozzanak barátilag. Barátnőm annyit írt h oké majd megbeszéljük még ezt (elvileg azért írta ezt mert el akarta kerülni a balhét a csavoval) elküldte a beszélgetésüket a srác még azt is megkérdezte tőle h bejön e neki. A barátnőm erre azt írta h ezt akkor tudja megmondani ha megismeri az illetőt, így első ránézésre nem tudja. A végkifejlete az lett a beszélgetésüknek h a barátnőm ezekkel a békésnek tűnő kissé hitegeto módszerekkel válaszolt a srácnak, majd végül letiltotta. Nekem fura hogy nem küldte el a srácot durván, bár ő nem olyan fajta.

2023. júl. 17. 20:02
 1/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha nem olyan fajta, akkor nem fogja elküldeni. Így is lerázta végül is, csak a maga módján.
2023. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké de akkor is.
2023. júl. 17. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Van aki csak pislog ilyenkor mint hal a szatyorban, más meg kinyirja a bnőjét.

No komment

2023. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nyírtam ki csak volt 1-2 megjegyzésem hozzá
2023. júl. 17. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És nem érti
2023. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit kellene értenem?:D
2023. júl. 17. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes csajod van:D az önértékelése tuti nem lehet a helyén. De elküldte a faszit, és kész. Meg neked nem küldözgette volna a beszélgetést
2023. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha titok lenne
2023. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En eleg karakan vagyok, en nem irnek ilyesmit, h majd meg megbeszeljuk, meg meg kell ismernie, h el tudja donteni, h tetszik-e.


Nem okoz nehezseget, szivfajdalmat megirnom, h nem, mondtam nem ismerkedem, baratok vagyunk. A tetszik-e uzenetre meg mar lehet nem is valaszoltam volna.

De o lehet tenyleg ilyen kiscsendesebb, visszafogott.

2023. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*Nem baratok vagyunk, hanem baratom van.

Nem tudom miert ezt irtam🤦🏼‍♀️🤣

2023. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!