Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaza van az ismerősömnek...

Igaza van az ismerősömnek hogy ha fontos, hivatalos hívást várok, azt illik azonnal felvenni amikor hívnak? És nem később visszahívni

Figyelt kérdés
Mondjuk ha tudom hogy az adott napon hívni fognak munkaügyben
2023. júl. 18. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked fontos, akkor nem illik vagy nem illik kérdése. A te érdeked, hogy elérhető legyél.

Ha fel tudod venni, akkor miért ne vennéd?

Ha nem tudod felvenni (pl. munka közben tilos telefonálnod), akkor nem tudsz mást tenni, mint visszahívni majd.

2023. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem illik-nem illik kérdése. Ha lehetséges, azonnal felveszem, bárki is hív.
2023. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem “illik” kérdése, a te érdeked hogy mielőbb beszélj az illetővel.
2023. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Én mindig várok egy pár csörrenést, ha ráérek is mert nem fogom egyből felkapni, hogy azt képzeljék, hogy én csak erre vártam egész nap mert annyira kell az a meló/kuncsaft. Ha kicsit elfoglalt vagyok és látom, hogy csörög akkor ott bacca meg majd visszahív később vagy visszahívom én.

Senkinek nem fogok ugrani egyből mint valami kis pincsi kutya.

2023. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel tudom venni, felveszem.

Ha nem tudom felvenni, nem vszem fel.

TÖkmindegy ki hív, ezt nem tudja felülírni.

2023. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos hívást várok, akkor nyilván felveszem mielőbb, nem??

Olyanokat tudtok kérdezni...

2023. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

#4

Én pl allergiás vagyok a telefonálásra, nem vagyok hajlandó elfogadni a koncepciót hogy másvalaki döntse el hogy én mikor érek rá csacsogni. Mindig megvárom hogy írjon szépen üzenetet az illető (legalább annyit, hogy pl “du. 3 körül ráérsz telefonálni egyet?”) :D

2023. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2#-el értek egyet.
2023. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!