Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a tél vagy a nyár?

Melyik a jobb a tél vagy a nyár?

Figyelt kérdés

Szerintem a tél sokkal jobb, a nyár az egy senyvedés.


A napon nem lehet túlélni vedelni kell a vizet stb.



2023. júl. 19. 18:11
A kérdező szavazást indított:
nyár
tél
37 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Én sokkal jobban szeretem a nyarat. Az egyetlen amit utálok benne az a rengeteg rovar, de mivel tartós fagyok már nincsenek, ezért télen is egyre több van belőlük, szóval már ez se annyira érvényes.
2023. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Minden évszak szép, ha olyan.

A téllel az a bajom, hogy alig van fagy és hó. A tél akkor lenne az igazi, ha minden csapadék hó formájában hullana le, és hetekig meg is maradna.

A nyár nem rossz, de idén is kicsit meleg volt. Jó hír, hogy idén nyáron már nem lesz ilyen időszak.


Habár én a kora őszt szeretem a legjobban. Az a klasszikus kirándulgatós, sétálgatós idő. Kb. aug. közepétől október közepéig.

2023. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Az ilyenek miatt van ennyire meleg.


Meséld már el hogy mi olyan szuper a nyárban.

2023. júl. 19. 18:15
 4/18 anonim ***** válasza:

#3

Milyen “ilyenek”? :D


Amit én szeretek a nyárban:

- nyaralás, strandidő

- világos van mikor hazaérek, és utána is, nem a sötétben kell hazabotorkálni aztán vagy bent ülni vagy zseblámpával kint lenni

- nem kell perceken át öltözködni ha kimegyek

- gyümölcsök, zöldségek nagy része ilyenkor érik

- nem halott szürke a kert

- nem fagy be a váltó kétnaponta, a télinél ritkábban késnek a vonatok

- lehet nyitott ablaknál aludni

- nem vizesedik a lakás

Stb

2023. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kitana. ***** válasza:
51%
Szerintem ugyanolyan jó mind a kettő, de nyáron szar a meleg, minden más jó, télen meg szar a hideg, de minden más jó. :D A nyárnak laza, buli hangulata van, a télnek meg nyugis, pihenős.
2023. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nyaralás, strandidő"


Utálom a strandot


"világos van mikor hazaérek, és utána is, nem a sötétben kell hazabotorkálni aztán vagy bent ülni vagy zseblámpával kint lenni"


Nekem a sötét is megfelel sőt az jobb mint amikor megvakulsz a naptól. Te valami erdő közepén laksz?


"gyümölcsök, zöldségek nagy része ilyenkor érik"


Ez végülis igaz.

2023. júl. 19. 18:40
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

“Utálom a strandot”

Rendben. Én meg nem. :)


"Nekem a sötét is megfelel sőt az jobb mint amikor megvakulsz a naptól. Te valami erdő közepén laksz?”

Faluban lakok. Nyáron felrakok egy napszemüveget és egyből nem vakulok meg.

2023. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

fszom a nyárba...

meleg van, mindenki büdös, izzadt, ki se lehet menni a lakásból, mert olyan forrón süt a nap, minden (MINDEN) televan bszom bogarakkal, kint álltam 2 percig, és a karom-lábam összecsípte egy rakás szúnyog, plusz minden ajtó ablak be van hálózva, de még így is bejutnak a lakásba mindenféle lovecrafti százlábú szörnyedvények, nem lehet aludni, ha van kutyád, vagy hajnalok hajnalán, vagy este tudod csak sétáltatni, mert különben leégeti a forró beton a bőrt a lábáról, stb stb stb... még csak a nyári szünetnek se tudok örülni, mert már felnőtt vagyok....


a nyárban csak az a jó, hogy több a program, de 40 fokban + verszivo gci szúnyogok között még azokhoz sincs kedvem.

2023. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

8-as, nálatok nem irtják a szúnyogokat? Nálunk (Gy-M-S megye) még a falvakban is irtják.

Ami nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincsenek, de elviselhető a helyzet.

2023. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem én voltam a 8-as de nálunk pl nem irtják.

2023. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!