Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg elhízott embernek abszolút nincs reális önképe?

Figyelt kérdés

Az elhízottak száma nő, ez azt hiszem tényként is kezelhető.

Viszont mostanában egyre inkább találkozom azzal a jelenséggel, hogy a kórosan elhízott emberek egyáltalán nincsenek tisztában az elhízásuk mértékével, és akkor sem nagyon fogják fel, ha az ember finoman próbál utalni rá valami miatt.


Ti tapasztaltok hasonlót? Ha igen, milyen példákat láttatok?


2023. júl. 20. 21:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem én töröltem ki a kommented, hanem feltételezem a moderátorok, ha az is olyan ízléses volt, mint az alábbi privát üzeneted:

“ Nem tudom, nézed-e még a kérdésedet, biztosra akarok menni. Egy féreg vagy! Az Isten mentsen meg tőled mindenkit, és te dolgozol egészségügyben? Egy ilyen komplexusos barom? Mi bajod van, lenyúlta a párod egy dagi? Hát ne csodálkozz, amilyen rohadt lelkű vagy, nálad még egy oszló hulla is vonzóbb. Bárcsak tudnám, hol dolgozol, hogy messziről elkerülhessem azt a helyet! Hány embert nyírtál már ki? El tudom képzelni! Halálgyári dolgozó!”


Ezt mondjuk inkább nem is kommentálom.


A többieknek köszönöm. Engem nem érdekel, ha valaki kövér, az sem érdekel, hogy hogy öltözik. Nem erre a részére akartam rávilágítani.


Hanem arra, hogy abszolút nincsenek tisztában vele, hogy mennyi mindenben problémás az elhízásuk, és pl. az orvost vagy az UH készüléket szidják, nem jutnak el odáig, hogy nem ezekkel van a probléma.

2023. júl. 25. 09:26
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Ejha, van baj a toronyban! :D Érthető, hogy miért lett törölve a másik hozzászólása.
2023. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12, miért is probléma, hogy nyilvánossá teszi ezt az undorító privát üzenetet? Feltett egy kérdést, én sehol nem láttam, hogy megszégyenítette volna a testesebb embereket, miért is érdemel ilyesmit egy kérdésért? Jól tette, hogy kiírta a privit.
2023. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a 12-es a kommentelőre értette a toronyhibát, nem rám :)
2023. júl. 25. 13:17
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Igen, a kommentelőre. Azt hittem, egyértelmű.
2023. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt az :D Elnézést, ezt benéztem.
2023. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!