Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki?

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi aki nekem nagyon megtetszett csak sajnos még nem tudtam vele beszélni.Az anyukájához jön mindig ide ahol én lakom de itt van a garázsa.Szeretnék vele ismerkedni de sehol se találtam meg és a nevét se tudom.Szerintem jó ötlet lenne kezdésként a kocsiról beszélni mert hatalmas nagy márka fanatikus és gondoltam beszélgetek róla vele mert engem is érdekel.Mit mondjak neki mert eléggé kínos lenne odamenni hozzá és mondani hogy "szép kocsid van".Ennél jobb szöveg kéne de nyomulós se szeretnék lenni.Randira nem fogom hívni azonnal mert beszélni szeretnék vele először.

2023. júl. 22. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

Írd le neki egy papír alapú levélben, hogy látod, érdekelnek a kocsik; ha van kedved beszélgetni,valamikor dumálhatnátok.

Szóval azt csak a kezébe nyomod ; írhatsz bele pár sort magadról, meg valami elérhetőséget; amin megtalál.

2023. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy megszólítod mint szomszdot. Bemutatkozol. Elmondod, hogy felfigyeltél a kocsijára és szépnek, izgalmasnak találod. Megkérdezed a tapasztalatairól.

Persze, figyelj oda, hogy nehigy feltartad, amikor siet, mert akkor meg akar szabadulni tőled.

2023. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok abban problémát, hogy a kocsi miatt szólítod meg, és erről beszélgettek, pláne, ha téged is érdekel. De az se lenne fura, ha bemutatkoznál neki, mivel a szomszédban laksz, ő meg gyakran jár ide.
2023. júl. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem se lenne ciki a kocsiról beszélni csak azt nem tudom mit kérdezzek.Nem szeretnék nyomulós se lenni.
2023. júl. 25. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A "nem szeretnélek feltartani, de egyszer, ha gondolod, megihatnánk valamit" mondatot ajánlom elköszönésnek, eddig még sosem hagyott cserben. Azt várhatod, hogy majd magától rájön, hogy érdekel téged, ha nem kommunikálod felé egyértelműen. Ha akar tőled valamit, akkor következő alkalommal elhív valahová, ha nem, akkor elkönyveled magadban, és erről többet nem beszéltek.
2023. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!